SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dobrze jest, jeszcze kilka tygodni i będzie powoli widać większe zmiany na fotkach

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
no gratulacje widzę że wszystko ładnie idzie.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Ten miesiąc postaram się przejść w 100% z dietą i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
a czemu to nie aktualizujesz dziennika?

Zmieniony przez - bubel_pl w dniu 2010-04-21 21:37:16

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ta jasne

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
to wypij za moje powodzenie kilka dużych Tyskich

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Nie no dobra, trzymam michę i jest dobrze, nie daję wypisów bo nie mam czasu, mam dwie roboty i 5 treningów w tygodniu + szkoła w weekendy :D wykitowoć idzie. Dodam że dziś w dzień bez treningu siłowego, było 30 minut rowerku, rozciąganie, 30 minut stepera. :P to było z nudów po 15 minutach chodzenia po siłowni bez celu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no tia, innym to w dziennikach pisze, a u siebie wypiski już nie da

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dobra, napiszę coś. :D

Waga leci w dół, podobno 'schudłem' :P Poszedł zakład z kolegą o 'flaszkę' że mam zejść do 90kg do końca roku. ;) 90kg-90.99kg, mam zamiar to wszystko jeszcze raz przeanalizować i lecieć na maxa. ;) na razie schodzi jakieś 0.8 tygodniowo :( co dla mnie jest średnim wynikiem, mam zamiar dojść do 1 - 1.4 na tydzień. Nadal będzie zdrowo a i psychika będzie lepsza.

Zostało mi 251 dni, czyli 35,8 tygodni na zrzucenie 32,2 kg (aktualna waga 122,2kg).

Czyli schodząc jakieś 0.9-1kg bez problemu mi się to uda, tylko jestem ciekaw jak to będzie po np. 20 tygodniach, czy nadal będzie szło 1kg tygodniowo.

Muszę trening siłowy trochę zmienić z nastawieniem na 14-16 powtórzeń, bo czasem potrafię serię klatki zrobić 6 powtórzeń (dwa razy mi się tak zdarzyło).

Jedzenie nakupione na kolejny tydzień więc tylko trzymać dietę i się ruszać.

Mam zamiar do końca roku zrobić dwa cykle z venomem 3.0 (kiedyś brałem już thermal'a), ale to tak jak mówię, w jakimś 9 tygodniu bądź 17.

Jutro rozpiska obwodów z rana się postaram, jeżeli chodzi o wiszącą skórę to od dziś zacząłem robić peelingi z kawy i mam jakiś balsam ujędrniający.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium