SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xeor / 'Wszystko jest możliwe' / Redukcja, 7 miesięcy, 27kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
hej. faktycznie chyba mi sie pomylilo. obserwuje kilka dziennikow i wiem, ze u kogos Wuchta wyraznie pisal o 3 porcjach weglowodanow chyba w stosunku 40/40/60g.
nie ma co liczyc do czegokolwiek warzyw bo to blonnik nie wegle
mozna smialo jesc 100g ryzu/kaszy/makaronu, do tego nawet grahamke do sniadania i i tak zamykac sie w granicy 100g weglowodanow.

co do pomyslu na jedzenie 350g bialka to raczej juz przesada
ludzie cwiczacy przez wiele lat jak ten kulturysta, jak ww Wuchta czy inni, ktorzy maja na sobie gore miesni sa w stanie spalac takie ilosci bialka np 4g/kg. jednak tacy jak my, ktorzy waza ponad 100kg, ale maja wysoki bf% i dopiero zaczeli przygode z silownia nie sa w stanie przyjac takich ilosci bialka. ja sam uspokoilem sie juz z tym bialkiem. teraz mam 2,2-2,3g i mysle, ze to jak dla mnie gora. moglbym jesc i 3,5g ale po co? nadmiar bialka, ktorego organizm nie jest w stanie spozytkowac jest w w nastepnym etapie traktowany przez niego w skrocie mowiac jak weglowodany-marnuje sie. poza tym mowi sie ciagle o szkodliwosci bialka dla nerek i innych. jak zjedziemy z bf5 ponizej 205, potem dotniemy ponizej 15%, przymasujemy konkretnie i bedziemy miec juz troche miecha to mozemy myslec o duzych dawkach bialka. tak mysle

uciekam na aero, kawa i bialeczko bylo wiec mozna smigac, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Święte słowa, mam dla was dzisiaj bonusik mały. ;) Który wrzucę dopiero z krótkim komentarzem około 22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
No to tak:
Zamieszczam zdjęcia robione na szybko:
JA! :D po treningu.
Koszulka (ładnie pozuje) po treningu!
Bogate jedzonko potreningowe, papryka, pomidor, cebula, 2x łyżki oliwy, 200g kuraka, 30g ryzu. :)

Trening poszedł bardzo dobrze, przysiad i martwy mnie wykończyły, zrobiłem martwy pełen i już wiem skąd ta nazwa - byłem martwy, a to dopiero początek. Tak się spociłem że pas neopronowy mi się zwijał i spadał :P Ogólnie trening bardo dobry, co do diety to 100% trzymana, od 6 do treningu staram się dzielić posiłki na dwa razy, zjaadm połowę a za godzinę dwie resztę. O ile jest czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
ales ty blady

troche slaba jakos fot, najlepiej wyszlo zarcie, koszulki nie widac, ciebie srednio

jest grubo tak samo jak u mnie-mamy duuuzo do spalenia, ale jedziemy na ostro, targamy zelastwo,a ludzie dziwnie na nas patrza serio jak ktos patrzy z boku na takich miskow jak my to najczesciej mysli sobie "gdzie taki grubas rwie sie do ciagow, niech rowerem jezdzi az schudnie" a my schudniemy zayebiscie i jeszcze miecha nawet zostanie

trzymaj tak dalej, moja koszulka wazyla dzis po aero chyba z poltora kilo

pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
bo w tej szatni ciemno jak w d***e. Na mnie już dziwnie się nie patrzą bo każdy wie po co tam jestem jaki mam trening i że trzymam michę. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
a na mnie to się w ogóle nie patrzyli dziwnie. W sumie na siłkę gdzie chodzę sami spoko ludzie przychodzą. Ci z większym doświadczeniem, dają rady i porady ludziom który zaczynają dopiero. Zwracają uwagę jeżeli jakieś ćwiczenie się robi źle pod względem techniki.
Już nie mówiąc o tym że jak się robi aeroby(rower) to sobie można normalnie pogadać.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Ja mam dokładnie tak jak ty bubel, pamiętam jak chodziłem na inną siłownię moment gdy wszedłem na jeden jedyny rower który tam był, od razu gały na mnie co ten człowiek robi?!?! i pewnie twardy orzech do zgryzienia mieli czego ja chcę dokonać na rowerze? od tego Klata nie urośnie przecież, głupki dlatego zmieniłem otoczenie na bardziej profesjonalne.

Aktualnie płacę za siłownię 78zł miesięcznie i jestem zayebiście zadowolony z wyposażenia i z ogólnego kontaktu z ludźmi. Pomijając że siłownia 5 razy większa bo w domu prywatnym, 3 stepery, 2 rowerki, 2 bieżnie

Ile wy płacicie za karnet miesięczny?

Tak patrzę na zdjęcie jedzenia i tak sobie myślę czemu nie kupuję kurczaków! Od momentu gdy był problem z ptasią grypą nie zjadłem ani jednego, same indyki, karczki

Fajnie że spada ci waga, ty i bubel jesteście dla mnie mocną motywacją do tego aby trzymać michę i dawać z siebie 200% za każdym razem

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
110/miesiac u mnie. ja mam znizke studencka i place 100zl
rowerow jest z 15 przynajmniej i to 3 rodzaje, biezni z 10, maszyny duze takie cos jak stepper 3-5, wiosla, w chuy sprzetu, sala na nogi, sala do cwiczenia brzucha, sala bokserska, squash, 3 sale z aerobikiem, sauna i opiekunka do dzieci
to juz fitness klub nie silka, nie ma klimatu rzezni, ale karki tez niezle sa
pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
koxamans, dzięki. Nie powiem każdy wpis w moim dzienniku dodaje mi sił. Również jak widzę że I Wam się uda to myślę że spokojnie wytrzymam z tą redukcją nawet kilka miesięcy.

Nigdy nie sądziłem nim rozpocząłem redukcję że będę czerpał radość z ćwiczeń siłowych. Zawsze sądziłem iż machanie żelastwem jest kretyństwem że lepiej iść na jakąś ściankę wspinaczkową, itd. żeby robić mięśnie i czerpać z tego radość i przyjemność.

A teraz każdego dnia budzę się uradowany że zaraz idę na siłownię trochę przypakować. Co tu dużo mówić czuję się wspaniale.
Trochę stało się to moim hobby.

A co do siłki to płacę 100zł miesięcznie i mam cały sprzęt w zasadzie. Kilka rowerów, orbitreków, bieżni, i wiadomo całą resztę sprzętu. Czyli siłka wyposażona na fulla.

Chodź można u mnie tez wykupić karnet na siłkę u konkurencji za 220zł miesięcznie!!!
Ale to taka siłownia bardziej dla lasek niż pakerów z aerobikiem itd.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozecie kuknac na ten plan

Następny temat

plan do oceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium