SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu - aktualna forma str. 43

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Na barki moge Ci polecić taki trening
Na rozgrzewkę unoszenie bardzo lekkich hantlek bokiem do samej góry aż zewnętrze cześci dłoni sie zetkną na górze, ja robie to z 2,5kg 4serie po 20powtrz, jak nie kumasz o co biega to rzuć okiem na MDTV jak Future robi trening barków z Pawłem
1. wyciskanie hantli 4s 10-12powtrz tu nie ma zmiłuj sie trzeba walić duże cieżary
2. Wznosy bokiem w opadzie jednorącz z hntlem 4s 10-15powtrz- technicznie z zatrzymaniem na sekunde 1-2sekunde i bardzo powlonym opuszczniem, ruch do góry szybki dynamiczny
3. wznosy bokiem z hantlami siedząc 3s 10-12powtrz tu możesz troszke dac wiekszy ciezar i przyszarpać na początku ruchu ale wszystko z rozsądkiem
4. przyciaganie sztangi do brody 3s 10-12powtrz w rozstawie rąk bardzo szerokim tak jak do wyciskania szeroko na klate
5 wznosy porzodem 2s po 12-15powtrz
6. szrugsy z hantlami 4serie 15-20powtrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
nie za dużo tego ja bym chyba wymiękł

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Nie ma zmiłuj się, barki mają trzy aktony żeby urosły trzeba je dobrze dorzynać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki darek. tak wiem co to za cwiczenie rozgrzewkowe, ogladalem filmik

z checia bym ten trening zastosowal, ale obawiam sie ze moge nie dac rady, a to dlatego ze po wyciskaniu duzymi ciezarami boli mnie lewa obrecz barkowa, praktycznie cala lewa strona od kaptura do barku. mielem 3 lata temu jakas kontuzje barku i probowalem to leczyc masciami, tabletkami przeciwzapalnymi i chyba zle zrobilem, ze nie poszedlem do ortopedy, musialem zrobic praktycznie rok przerwy od treningow z ciezarami.
teraz mam cos takiego ze bark przy wymachach ramion mi chrupie jak u sterego dziadka. dlatego zawsze stosuje wstepne zmeczenie miesni w przypadku barkow.

rozumiem ze w tym treningu chodzi o to zeby uderzyc mocno we wszystkie aktony podczas wyciskania na jak najwiekszym ciezarze, a pozniej cwiczenia izolowane na poszczegolne glowy... jesli zrobie wyciskanie na koniec, na mniejszych ciezarach to sie minie z celem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
bedzie ok , jak cos masz z barkiem to wycisaknie sztnagi zza karku sobie odpuść, lepiej juz hantelki mozna poróbować tak aby ruch jak najmniej sprawiał bólu, tylko musisz odpowiedni tor sobie ustalić, możesz także robić arnoldki jak mniejszy ból przy nich odczuwasz i nie zapomnij o dobrej rogrzewce w Twoim wypadku rózne wymachy itd. nawet przez 10 min. aby dobrze dogrzać miesień i ciepło sie ubieraj a nie na gołej klacie treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ok dzieki bardzo

przewaznie w koszulce cwicze zeby na koniec treningu fajna pompe zobaczyc w lustrze

od czasow kontuzji nie uwzglednialem wyciskania w swoich planach treningowych, chyba ze wlasnie na koniec trenigu, ale to i tak rzadko. ostatnio robilem czesto super-serie... zaraz wrzuce na youtuba filmik z ostatniej super serii, jaka wymyslilem sobie po obejrzeniu filmiku w temacie u BodyLine, to pozniej wkleje do tego tematu tylko to troche potrwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
ja też dzisiaj robiłem barki, jak by się wam chciało to luknijcie czy plan może być
podaje link do bloga:
https://www.sfd.pl/Blog_tp1966_cel_masa_+10kg_od_2str.-t443834-s6699.html#eot 

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
oto jest ta super-seria o ktorej mowilem , robilem to jako 2 cwiczenie po unoszeniu bokiem stojac. po tym jeszcze 3 serie szrugsow poszly i koniec.




darek powiedz mi jeszcze jaka jest roznica w unoszeniu bokiem w opadzie jednoracz, a oburacz? i w unoszeniu na siedzaco, a na stojaco?

tp1966 - spoko jutro lookne bo juz w kime wale

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wysu unoszenie hantli w opadzie(na tylny akton naramiennego) z podrzutem na klatke??To drugie kojarzy mi się raczej z ćwiczeniem na plecy??No ale nie śmiem podważać opini BodyLine,musze zajrzeć do jego tematu.
ps. Na Twoje pytania odpowiedziałem w moim temacie.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1781
Dobra forma WYSU
i POZDRO LUBIN!!

No PAIN no GAIN !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, foty do oceny

Następny temat

Oceńcie i doradźcie :P

WHEY premium