SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu - aktualna forma str. 43

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysu żyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8468
za***ista sylwetka :D sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
co jest z toba wysu ?;)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
W rumunii na praktykach jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema chopy

juz wrocilem z tydzien temu, ale nie wchodze jakos ostatnio na sfd...
nie cwicze w ogole, nie trzymam diety, ogolnie spadki mam straszne, lapy prawie nie ma

nie moge jeszcze dojsc do siebie po ostatnich treningach...
wszystko mnie napyerdala!
miesien przedramienia kluje mnie nawet podczas napinania izometrycznego, nie mowiac o podnoszeniu ciezarow, ostatnio jakas szafke przenosilem i ciezko mi bylo ja utrzymac.
jak kucam to pozniej mam problem ze wstaniem bo tak mnie kolana bola!

ogolnie troche sie zniechecilem do tego sportu pod kazdym praktycznie wzgledem.
mam nadzieje, ze niedlugo wroce do treningow, ale juz nigdy nie bede podnosil takich ciezarow jak wczesniej, czyli po 30kg na hantlu na bica i 130kg w przysiadach. niby to nie jest jakos specjalnie duzo (szczegolnie w przysiadzie, tylko ze zrobilem chyba zbyt duzy progres sily w krotkim czasie), ale widocznie dla mnie wystarczajaco zeby sobie zyebac zdrowie, a nie po to cwicze...
poza tym mam dosc jedzenia kilku workow ryzu i pol kilo kurczaka dziennie, co 3 godziny

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
poza tym mam dosc jedzenia kilku workow ryzu i pol kilo kurczaka dziennie, co 3 godziny popieram...ćwiczenie to lajt,ale jedzenie to mnie też dołuje na maxa...dlatego dieta aut

Wracaj do formy Wysu...wiem jedno,na pewno będzie dobrze Powoli wkręcaj się na obroty,ale to sam wiesz i szybko rób formę wakacyjną Powodzenia i zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Zdrowia Wysu!

Obyś szybko powrócił do tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
wracaj do lekkich treningów bo zdziadziejesz do reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki za wsparcie
wlasnie wrocilem z leszna, POLSKA MISTRZEM SWIATA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
Zadziwiająca wypowiedź, kazdy ma czasem dośc, najgorsze jest to czekanie na konkretne efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, foty do oceny

Następny temat

Oceńcie i doradźcie :P

WHEY premium