SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu - aktualna forma str. 43

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
KOZAK brdzo mi sie podoba
I jak inni koledzy , smigaj na konkretna silke a bedzie z Ciebie potezny facet.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema
sorry ze tak pozno odpisuje ale jestem u babci na wsi i nie bardzo mialem jak wczesniej
Tomekfit - rodzinka tez zauwazyla postep, niestety zareagowali troche inaczej babcia powiedziala ze okragly jestem a reszta ze wygladam jak swinia
MMA_Wrocek - troche daleko ale kiedys wpadne
87krzysiek - bardzo rzadko chodze na balety, a w lubinie to juz w ogole...
OwnaGe - wiem, dzisiaj bylem mimo ze na wsi to na fajnej silce i nuki porzadnie zrobilem
bartekCk91 - co?
robaleq - dzieki
kwasny28 - dzieki, co do bycia poteznym facetem to myslalem wczesniej, ze styknie mi wyrzezbione 42/43 w lapie ale widze ze z kazdym postepem chce byc coraz wiekszy
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1110
jaki cykl?? Dobra sylwetka:)
oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
A jak Wysu świąteczne potrawy pojedliśmy troszeczkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema,
na swieta schudlem 4kg przez chorobe i teraz odrabiam straty ale juz bez kreatyny, biore tylko bialko z rana i po treningu oraz czasami gainera w szkole jak jestem dlugo poza domem.
pare fotek z ostatniego tygodnia:























masa ktora zdobylem w grudniu szybko sie ulotnila

znalazlem jeszcze taki baardzo stary filmik z treningu jak mialem 18 i pol roku
wtedy nie trzymalem praktycznie w ogole diety i cwiczylem nieregularnie a wygladalem chyba lepiej niz teraz biarac pod uwage stosunek rzezby do masy...
dlatego zastanawiam sie czy jest sens brac te wszystkie odzywki i suple, zalewac sie tluszczem, a pozniej przyjdzie jedna glupia choroba i wszystko w piz... a tak to sobie cwiczylem na lajcie bez kreatyn, gainerow itp i byla gitara





i prosze moda o zmiane tematu na : Wysu - aktualna forma str. 29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
trening barków zaczynaj od tylnego aktona bo troszke odstaje poza tym forma ok, symetrycznie i estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jeszcze jedna fotka mi sie zawieruszyla




dariusz189 dzieki , zaczynam zawsze od unoszenia bokiem a pozniej w opadzie, a ty jak bys proponowal? na koniec robie jeszcze podciaganie wzdluz tulowia i szrugsy...
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
no no masz racje ze rzezba w wieku 18 lat to była i to niezła ;D
Teraz bardziej masywnie i miesnie pełniejsze :) no tych bicepsow to ci zazdroszcze ,ale postaram sie o lepsze ;P hehe
Pozdrawiam WYSU :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7614
moim zdaniem proporcje b dobre
jak zlapiesz jeszcze z 10 kg to bedzie super
dobra lapa na zdjeciu nad filmikiem

johny7.........pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
no świetna forma
nóg dalej nie cwiczysz?
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, foty do oceny

Następny temat

Oceńcie i doradźcie :P

WHEY premium