SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu - aktualna forma str. 43

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
pieknie to wygląda, szerokie bary, wąska talia. bary masywne. łap soka nuki tyraj bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
HutnikNH - dzieki, w lapce juz chyba 42 bedzie
ogolnie staram sie nie latac z miarka co trening jak kiedys bo czasami wychodzi mniej, a czasami wiecej i sie schizuje
a tak to widze na przelomie kilku tygodni, ze cos tam uroslo i jest gitara

-bastard- - dzieki, nuki tyram 2 razy w tygodniu, mysle ze juz bardziej sie nie da
co trening dokladam kg praktycznie, przez miesiac ponad 25kg poszlo w siadzie na serie

pozdro

p.s. prosze o zmiane strony w temacie na 38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Wysu nieźle, dobry rzeznik z Ciebie sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
hehe dzieki kuka, jak ze zdrowiem bedzie wszystko w porzadku to moze za rok bede w optymalnej formie, z nogami itp

w maju zaczynam miesieczna rehabilitacje na lewy bark, ale bede napyerdalal przez caly czas

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4724
Swietna forma :) Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
no dasz rade, ja mam gorzej będe mial operowaną przepukline, kolo miesiąca bez silki spadki beda ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
slabiak13 - dzieki

kuka - to szczerze wspolczuje, ja juz sie martwie czy bede mial spadki przez wyjazd na praktyki w maju i czerwcu.
2 tygodnie gdzies w polsce, pozniej 2 tygodnie przerwy i odrabianie spadkow i 2 tygodnie do rumunii
ciekawe po ile tam odzywki chodza i ogolnie jak ceny zarcia itp

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
ee stary jak sie będziesz dobrze odżywiał, to spadki będą zerowe, poza tym mięśnie maja pamiec, wrócisz w 2 tygodnie do formy z nadmiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
no mam nadzieje ze wroce(w sumie jeszcze nie spadlem), tobie tez tego zycze
ale o dobre odzywianie bedzie ciezko, wiem to po wczesniejszych praktykach...
codziennie w terenie po kilka godzin,
dieta parowkowo-browarowo-zupkowo chinska

ale mam silne postanowienie zeby tym razem bylo inaczej
od sierpnia cwicze regularnie non stop, tylko mala przerwa w swieta przez chorobe i wyjazd do rodziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Bardzo fajna sylwetka! Mi się bardzo podoba i masz Sogacza. Tylko te nogi to szparagi, mocno odstają.

pozdrawiam!
Michał

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, foty do oceny

Następny temat

Oceńcie i doradźcie :P

WHEY premium