SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu - aktualna forma str. 43

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zatem,powinieneś wykluczyć z diety produkty mleczne i posiłki,w których nie możesz policzyć makroskładników,np.zupy,jeśli nie znasz dokładnie ich składu.Węgle złożone 3-4g/kg;Białka 2,5g/kg;zdrowe tłuszcze 1-1,5g/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
w0jt - bialko bede mial od pazdziernika planuje tez kupic carbo z biogenixa, z tego co wiem to jest w nim duzo maltodekstryn, a malo prostych...

BodyLine - ale to tylko w czasie redukcji wykluczyc produkty mleczne? rozumiem, ze ten rozklad makroskladnikow tez dotyczy redukcji.
na sniadanie platki owsiane zamiast na mleku, maja byc na wodzie, albo zrobic sobie placki owsiane z jajkiem na patelni? ser bialy tez odpada?

tak w ogole to dzieki za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dokładnie.Jedną porcję twarogu,możesz zostawić w ostatnim posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Wysu jak tam idzie forma??
Zapodaj moze jakies foty
pozdroo

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
ładne fotki na profilu :) widać że nawet dyscyplina jest xD
Sylwetka kozak i do tego jeszcze sztuki walki xD
Panny sznurem :)
Ps ćwiczyłeś systemem HST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema.
Cineko ostatnie zdjecia, ktore wyslalem sa chyba z najlepszej formy. teraz mialem 4 dni stracone bo przechodzilem grype i ledwo dawalem rade trenowac, ale niestety z 2 razy mniejsza intensywnoscia niz zwykle... dzisiaj pierwszy dzien kiedy sie lepiej czuje i mam nadzieje, ze uda mi sie zrobic normalny trening spadkow w sumie nie mam zadnych, lapa sie trzyma lekko ponad 41cm. tylko czuje, ze rzezba na brzuchu minimalnie gorsza niz na ostatnich zdjeciach, ale jutro juz powinno byc wszystko ok jade na ostrej z nogami i cala reszta

shefu - obecnie trenuje tylko kulturystycznie, wczesniej trenowalem troche boks i mma. mysle, ze jeszcze kiedys do tego wroce bo ciagnie mnie szczegolnie do walk w parterze
co do hst to nigdy nie probowalem, ale moze najwyzszy czas bo plan zajec na uczelni mam najbardziej napiety od 3 lat i nie wiem czy dam rade robic treningi 5 razy w tyg...

pozdro i jeszcze raz dzieki dla BodyLine za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4478
sog poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Spoko do takiej sylwetki dże też ja tzn. świetna rzeźba i budowa SOG już leci ZDR

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
swietna forma, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
bardzo dobrze wygladasz a zarazem naturalnie, wlasnie do takiego wygladu chce dojsc

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, foty do oceny

Następny temat

Oceńcie i doradźcie :P

WHEY premium