SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160534

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeszcze jedno, nie był gitarzystą Run DMC

Melvin będzie walczył 5 kwietnia z Larsonem, jeszcze przed KSW. Ma szanse przegrać bo ten Larson zdaje się ma pojęcie o grapplingu, ale oby odbyło się to przez masakrę w stójce na nim samym bo inaczej lipa będzie na KSW

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ten Ozdoba co ma koksem się bić na mmaattack chcę go pozwać do sądu, bo koksu jakiś tam filmik nagrał jak pali marzanne z mordą tego ozdoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
jeśli założy sprawę to ją powinien wygrać i zgarnie kilka tysięcy odszkodowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
polecam film American Gangster z 2007 roku jak dla mnie super produkcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar imo walka z Larsonem większego znaczenia nie ma, bo jak Melvina podda to i tak dojdzie (tzn jak nikt z nich kontuzji nie dozna) dojdzie do pojedynku z Mamedem na KSW a jak Melvin Mameda posadzi to w UFC się zapewne i tak znajdzie, ale też liczę, że Melvin wygra swoje 2 następne walki i zacznie w UFC przynajmniej od walk z Top 15 MW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiem chodziło mi o jego psychikę na KSW

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dostałem dziś 2 karmelowe milki do rachunku za neta mm ale sie zajadam

Przeczytałem Krew Elfów w 3 wieczory, zacząłem czas pogardy. Ogólnie czytam po 50 stron wieczorem i się fajnie czyta nie za mało nie za dużo, a potem od razu idę spać hmm 1 rozdział czasu pogardy jest w sumie lepszy niż cały tom krwi elfów Ciekawe co bedzie dalej jak jest z każdym rozdziałem coraz lepiej, w chvj się wkręciłem.

Nie wkręciłem się tak w żadną książkę od czasu Harych portierów w gim

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-03-25 23:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Bullet, nie chcę Ci spoilerować ale jak skończy się bankiet czarodziejów (konkretnieod momentu jak Geralt pójdzie z rana się odlać) to sobie zarezerwuj czas bez chwili przerwy bo zaraz po tym zacznie się jedna z najlepszych akcji w całej sadze i trwa ona dłuuugo

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
American Gangster zaj**isty film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
jak dla mnie cała saga wiedźmina to jedna,wielka zaj**ista akcja :D

champions are made,not born

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium