SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160900

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
I od razu sobie kieszenie powypychają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad ja mam wiedziec gdzie Ty mieszkasz
smiejesz sie z zarobkow po 700zl a sam kupujesz jakies tanie bialka z koziej dupy jak biedak?

wkvrwil mnie to mu dogadalem, a co

Zmieniony przez - Grócha w dniu 2013-02-08 22:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Jak już jesteście przy temacie wiedźmina. Was tez wkurzyło zakończenie? Bo jak dla mnie beznadziejne... Mimo że cała książka mi się w cholere podobała. Szczególnie krew elfów i czas pogardy ( jeśli to ta część gdzie Bonhart walczył ze świtą Ciri bo już dawno czytałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przecież kasa z budżetu Unii to nasza kasa, w formie wpłat własnych, zysków z wymiany handlowej krajów eksportujących, okradajacych nas sieci marketowych, rozj**anego przemysłu który nie konkuruje. Biznes po ch**u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Bonhart był chyba dopiero od Chrztu ognia, nie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynam łykać ksiażke Michała Pauli "12X śmierć piekło w raju".Zacytuje opis z tyłu booka.
"Napisana na podstawie autentycznych wydarzeń książka przedstawia historie, która przydarzyła sie autorowi podczas podrozy do egzotycznej Tajlandii.Jej bohater daje się wplątać w przemyt narkotykow.Niefortunna decyzja konczy sie dla niego tragicznie.Trafia do aresztu a następnie skazany na 12 kar śmierci, do jednego z najgorszych wiezien świata Bang Kwang.Opisując swoje szesc lat za murami, ukazuje druga strone raju jakim dla wielu jest Tajlandia.To jest historia jak z filmu, która przydarzyła sie M.Pauli naprawde"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W ch** takich historii jest, na Discovery były cała seria "Piekło w raju" albo jakoś tak, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno o ułskawienie do krola podpisali sie 3 prezydenci PL Walesa Kwasniewski i Kaczynski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a zachciało się heroinki powozić, no to ma teraz. Nie kumam takiego płaczu post factum. Trzeba być idiotą żeby z krajów gdzie można dostać karę śmierci albo kilkukrotne dożywocie za szmuglowanie prochów bawić się w przemyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryzykował do tego majac zone przy nadzieji ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium