SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160898

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
zrobie jak moj znajomy z pracy: dziekuje wszystkim

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja kupuje z reguły 2 całe to ważą od 800 do 1500 gram zależy jakie sztuki sie trafią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
w sumie niegłupi pomysł, troche ludzie bedą się dziwnie patrzyć ale czemu nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ci ludzie ktorzy tak dziwnie patrza i wytykaja palcami, sami odp*****laja takie rzeczy ze klekajcie narody :)

Zmieniony przez - Grócha w dniu 2013-02-10 12:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
chyba kupie sobie wage za 30zł bo mnie ch** strzela jak musze sprawdzać na necie ile co waży a chce diete dopiąć i zobaczyć jak to się sprawdzi
może i pierś jest w stanie ważyć 600g, ale w domu pociąłem ją na kawałki 3x3cm mniej więcej i usmażyłem to wyszło na to że do jednego posiłku zjadłbym 2-3 takie nuggetsy żeby się bilans zgadzał a gdybym chciał to pokryć jajami to musiałbym zjeść 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre jajko nie jest zle, ale codziennie po 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
6 do jednego posiłku by wychodziło... według tego co pisze na necie jedno jajko bez skorupki = 56g i jest w nim 7g białka
ch** kupie sobie wagę i zdam relacje w sumie i tak mi się bardzo przyda a przy okazji pobawie się w "pogromców mitów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bullet chciał po prostu schematycznego zakończenie jakich w chvj w Hollywood.

To czego nie rozumiecie, to że to jest film braci Coen. I tyle w temacie... Chcesz ostatecznej konfrontacji dobra ze złem bullet? Pooglądaj filmy Spielberga

Zakończenie jest takie jak w książce...Interpretacja tytułu? Proste- szeryf idzie na emeryture i często wspomina jak przez te wszystkie lata świat staczał się w ciemność. Już nie jest tak jak kiedyś, czuję się wyobcowany i tu nie pasuje. CZego tu nie rozumieć.


Wielu ludzi nie znosi zakończenia bo po prostu nie jest konwencjonalne, tylko życiowe. To nie jest kraj dla starych ludzi- nie złapał Antona, nie dla niego uganianie się za przestępcami w dzisiejszym świecie.

B-real, Ceonowie często przejaskrawiają swoje postaci- Anton, Lebowski, Kowalski, wszyscy bohaterowie Tajne przez poufne... To jest trochę pastisz po prostu. Jeżeli nie lubisz takiej formy to prawdopodobnie nie polubisz ŻADNEGO filmu Coenów. Ja jednak radzę przekonać się i podejść do ich filmów z nastawieniem na pastisz czasem groteske wymieszaną z zayebistym klimatem;)

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-02-10 13:17:46

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-02-10 13:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Burneika z jakims tancerzem chipendejsow bedzie walczyl...ja yebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
http://www.mma()rocks.pl/wywiady/dawid-ozdoba-o-mma-i-walce-z-burneika/

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2013-02-10 14:14:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium