SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159845

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Toomek4
Gdyby przerzucić całą kasę pompowaną w piłkę nożną w Polsce na inne sporty to byśmy w każdym innym sporcie wymiatali i z każdych igrzysk, mistrzostw świata/europy wracali byśmy z wieloma medalami.


Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-03-26 20:04:40


Właśnie nie - im więcej się w coś państwowej kasy ładuje, tym większym jest to gównem. Piłka nożna to nie wyjątek, to potwierdzenie reguły.




Goku zbiera wpiernicz!

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pięknie go załatwił ciosem w tętnicę. To kolejny nowy odcinek kinowy nie? Tylko że dłuższy nic zwykle. Z tego co wiem to Akira Toriyama maczał w tym palce a to obowiązek jeśli to ma być potraktowane poważnie, a nie jak wszelkie inne kinówki plus seria GT. Podobno ma być jakiś poziom Super Sayan God a akcja ma się toczyć po serii Z... bardzo dobrze, wymazują z pamięci GT.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
TezAndrzej
Ja nie wiem, czemu ludzie się podniecają tym polskim footballem, skoro jest tyle innych dyscyplin, w których Polska odnosi sukcesy, a piłki nożnej na jakimś poziomie jest jeszcze więcej.

narzekają na tych leszczy, PZPn itd. a sami napędzają koniunkturę, zamiast przełączyć np. na siatkówkę.


ja właśnie nie rozumiem większości ludzi - interesują się tym co jest modne (mainstreamowe, nie, nie jestem hipsterem ).. Takie tępe lemingi k***a - "interesuje się siatkówką, bo Polska odnosi sukcesy, interesowałem - a teraz już nie interesuje się piłką, bo Polska "daje dupy", oglądałem Formułe, bo Kubica jeżdził, oglądałem skoki, bo Małysz skakał, oglądam MMA, bo Pudzian walczy itp".

Ludzie k***a mają nasrane z tym, że jak Polak osiąga sukces to trzeba go oglądać mimo, że kogoś ten sport nie interesuje - np. ten tenisista Jankowski czy jak mu tam co miał sukces na krótką metę - to każdy nagle znawca tenisa a jak ani razu jego meczu nie oglądnąłem, bo mnie tenis nie interesuje.

Prawdziwemu fanowi sportu nawet przez moment nie przyjdzie do głowy przestać oglądać sport, bo Polacy już nie występują w czołówce (w indywidualnych sportach) albo idzie im słabo (w drużynowych) dla mnie mogliby i Polacy w MMA nie walczyć i zakaz mogliby w Polsce na MMA wprowadzić i bym oglądał tak samo jak teraz - ofc nie chciałbym tego i ofc kibicuje Polakom - prawie wszystkim, oprócz Mameda, którego nie lubię wiadomo czemu i też krytykuje to, że ktoś np. w głębi duszy myśli "ale ten Mamed jest poj**any" a i tak mu kibicuje, bo reprezentuje Polske - szkoda, że w UFC nie był, bo tam przed walką w tabeli byłaby flaga Rosji hahahaha, ale by polaczki się zbulwersowały jakby to zobaczyły

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-26 21:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Piłka nożna jest fajna kto myśli inaczej ten kvtas Problem polskiej piłki to p******one zasyfiałe i skorumpowane PZPN które zamiast inwestować w młodzież woli łoić kasę przy stołkach.
Poszukajcie na yt wypowiedzi Jana Tomaszewskiego na ten temat

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
San Marino . 115 przegranych 3 remisy 1 wygrany to najgorsza drużyna świata w rankingu oczywiście :) Maja tylko 2 piłkarzy , reszta to ksiegowi , pracownicy urzędów , wyciskacze oliwy z oliwek i to nie żarty :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Wygrana nie przysłoni kabaretu Ukraina - Polska

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Większość ludzi generalnie jest nieciekawa i tyle, żeby nie zabrzmieć zbyt mizantropicznie.

A co do San-Marińców, to fajne podejście mają - dostają w zad, kasy z tego przecież żadnej wielkiej z tego nie mają chyba, ale grają, bo lubią i chcą reprezentować ojczyznę. To trzeba pochwalać.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
większy szacunek mam do jednego zawodnika z San Marino niż do tych naszych patałachów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TezAndrzej
Większość ludzi generalnie jest nieciekawa i tyle, żeby nie zabrzmieć zbyt mizantropicznie.

A co do San-Marińców, to fajne podejście mają - dostają w zad, kasy z tego przecież żadnej wielkiej z tego nie mają chyba, ale grają, bo lubią i chcą reprezentować ojczyznę. To trzeba pochwalać.


Jakby mi dali mozliwosc zwiedzania swiata za free to tez bym mogl pokopac w wolnych chwilach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Czytał ktoś z was całą tą sagę GRA O TRON 8 tomów tego jest? Wiem,ze leci zaj**isty serial, ale bym sobie chyba zaczął to czytać, dobre to w ogole ? 200zł na allegro, cały zestaw 8 tomów.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium