SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160745

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Tak swoją drogą to nie do końca łapię pojazd na tego typa, a nie na przykład Burneikę.

Brutalnie rzecz ujmując, obaj zajmują się tym samym - przygotowują se ciało na trengingach a potem zakładają stringi i się prężą.

W dziale kulturystycznym oberwałbym pewnie za to bana, ale tum może przeżyję.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
po prostu tutaj rządzi hipokryzja

jak macie do wyboru:
- super zaj**istą galę mmaa3 z super walkami i jednym freakfightem który ma przyciągnąć widzów i zarobić kasę na następną galę
albo
- galę gdzie nie ma hajsu dla zawodników i nagrodą za przegraną walkę jest walka o pas

to co wybierzecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wszyscy są siebie warci a organizatorzy najwięcej a potem dzieci się podniecają jak to się Burneika dobrze bije..
Rychu Peja koło 90kg waży jeszcze cykl by j**nął (już ładował ).. Peja taki bogaty nie jest podobno więc nie rozumiem tego posunięcia.. pewnie jeszcze ta walka będzie jako ME albo coME przed Grabowskim albo Drwalem k***a.. i to mnie wk***ia dla mnie to Burneika mógłby wcale nie walczyć, ale jak freak to porządny a nie byle co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
cieszcie sie k***a że najmana nie ma i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mma4 nie ma w takim razie kasy.Za freak to nawet świerczewskiemu trzeba by było zabulic, a tak za darmochee maja przeciwnika.
Ja cały czas licze ze Miras sie wroorwi i wejdzie do oktagonu.Okninski WAR !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Z tego co się orientuję to Peja już miał propozycje walki w mma, ale odrzucił. A tenOzdoba to jakaś masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Z tą masą to nie przeginajcie, bo przecież np. 65 kg vs 100 kg się nie raz przydarzało za początków MMA i jeśli faktycznie była różnica poziomów, to masa nie pomagała.






Zresztą Burneika jest tak na dobrą sprawę niewiarygodne spuchniętym MW przecież, to nie jest 'naturalna' masa ala Lesnar czy inszy schab.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-02-10 15:17:30

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
walkę burneiki obejrzy cała polska bo jest tutaj szanowany
oczywiście nie licząc tego forum bo tu mamy tylko samych ortodoksyjnych fanów
zaczynam mieć wątpliwości czy steven0 to czasem nie jest konto m. borka













oczywiście żartuje no offence
ja myśle że czas zakończyć tą dyskusję bo ja mam swoje zdanie wy swoje i raczej mnie nie nawrócicie. nie ma sensu się kłócić jak dziewczynki, wszystko wyjasni się 27 kwietnia
przepraszam wszystkich za mój niedzielny, januszowy gust, amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Peja nie ładował tylko yebał odżywki i nie ćwiczył i go zalało,a miał je za friko,a kase raczej ma skoro sponsoruje innych np Jotke.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium