SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160838

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ja tam się jaram walkami A. Silvy jak wiem że ma szanse przegrać. Czyli bardzo rzadko... Moim zdaniem wygrać z nim obecnie maja szanse tylko Vitor Belfort i ewentualnie ludzie którzy nie dostana nigdy TS czyli np Palhares ( choć po walce z Lombardem nie daje mu szans tak bardzo jak kiedyś)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja straaasznie żałuję, że nie postawiłem na gale Belfort-Bisping bo miałem tam 3 typy dokładne i wszystkie weszły by mi. Ale znowu też rozważałem walki Alego i Rashada ostatnie, ale bym przep******ił

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palhares to jest zawodnik który jednocześnie jest wstanie wygrać z Andersonem, jak i przegrać z Kułakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Cos cicho ostatnio o nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież za koks go zawiesili, wpadł po ostatniej gali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
No wiem,ale zadnych fotek na fejsa nie wrzuca,nic 0,cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Stary ale jary HL

A co do Palharesa to z nim chyba jest tak samo jak z Cerrone, Mirem lub Nelsonem

Dużo za mocny dla średniaków, a za słaby na Top 10

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-14 14:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Bez przesady z tym kułakiem Jego ostatni występ woła o pomstę do nieba

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
W ogóle to Werdum nie zasłuży na TSa po wygranej z Nogiem... Werdum vs Struve/Hunt już tak. Obejrzałem niedawno 2 raz walkę Werduma z Nelsonem i jednak nie wyglądało to tak kolorowo jak wcześniej myślałem i się nim jarałem. W 3 rundzie już było zero kondycji, Nelson nawet coś dał radę trafić ale pierwsze 2 rundy masakryczna dominacja

Liczę, że Werdum doczłapie się do TSa ale dopiero jak wygra jeszcze 2 walki, a nie jedną.

Vitor rozniesie Rockholda w 4 dvpy. Gala w Brazylii + legalne TRT. Jak Vitor wyjdzie w takiej dyspozycji jak na Bispinga to Rockhold szybko wyleci do Undercardu

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-14 14:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980

po porażce z JDSem - 2 bliskie walki z Reemem i Bigfootem, reszta wygrane, jako 1 pokonał Fedora, mimo tego, że tak łatwo nie było mu z Nelsonem i ten pare razy mu poważnie zagroził to jednak spuścił mu większe baty niż JDS..
a przed porażką z JDSem - 2xGonzaga, bliska walka z Kharitonovem, Vera, A.Emelianenko i jako jedyny poddał Overeema!

Ja uważam, że jeśli zrewanżuje się Big Nogowi to zasługuje na walkę o pas nie tylko ze względu z kim walczył i kogo pokonał, ale również, że to jedyny zawodnik ze ścisłej czołówki, który nigdy nie walczył o żaden pas..
ale to imo zależy od pojedynku JDS vs. Reem, bo jeśli wygra Reem to imo zasługuje na walkę o pas a jeśli JDS to po takiej dominacji powinien jeszcze wygrać jedną walkę też ze względu żeby się lepiej sprzedała i ze względu, że BF znokautował Aliego więc.. no i z tego względu, że wtedy będą pretendenci, obecnej sytuacji już nie będzie imo.. na horyzoncie też będzie o TE ewentualnie (nie o TSa!) wygrany Hunt/Struve lub jeśli Mir zrobi niespodziankę albo Cain straci pas to Cormier.. i JONES BONES HOMES w 2014 możliwe

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-14 15:25:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium