SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślcie tytuł na nowy spam, albo Grócha dostanie dożywotni ban!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160813

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
chrumczaka2
Tylko mnie upewnij - przeczytałeś? Co cię skłoniło do tak drastycznej zmiany stanowiska może być osobną kwestią:)


Nie Tzn. oczywiście fragment cytowany przeczytałem, no i wypowiedź PRAWUS'a gdzie również cytuje te Twoje wypociny A co, umknęło mi coś bardzo ważnego ? Nie sądzę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
No więc po co mam ci odpowiadać, skoro tego nie przeczytasz, a to z uwagi na bezsprzeczny fakt, że wszystko co napiszę to bełkot?
Lubisz robić rzeczy nonsensowne? To zrób kilka i dalej polecaj mi jakieś działania :)
A jak chcesz rozmowy, zacznij od przeprosin za uwagi o bełkocie itd., wówczas ja dość niechętnie za nazywanie rzeczy po imieniu też przeproszę i już nie będę ciebie tytułować pejoratywnie, drogi głupcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Przecież oczywiste jest, że jak Cię proszę, żebyś coś napisał to po to, żebym przeczytał. Ale z Tobą to jak z dzieckiem, zaparł się i obraził Straciłem już chęć dyskusji z Tobą, bo przede wszystkim rzucasz obraźliwymi określeniami zdecydowanie zbyt często, przez co rysujesz się w moim mniemaniu jako kompletny burak żywo wyjęty z Tv Trwam, a z takimi nie rozmawiam. Powodzenia życzę, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Jakby dla mnie oczywiste coś by mogło być odnośnie drugiego człowieka, to już najprędzej takiego, który nie na emocjonalnych strukturach bazuje, a na logice. Cóż, ty z tej mniej zdystansowanej grupy, więc nijak niczego oczywistego w kontakcie z tobą nie widzę, prócz tego, żeś się zaczął czepiać nawet (twoje słowa za tym stoją) nie czytając, a to znacznie wcześniej miało już miejsce wszakże; przy czym i ustalenia niby jakieś zapadły wówczas - że nie będziesz czytał ani komentował :) Na emocjach waćpan bazujesz, nawet w relacjach tak nieistotnych jak te w necie, co cię w moich oczach stawia wśród mało zrównoważonych. Inna sprawa, że w twoim przypadku wspomniane idzie w parze - co gorsze - z nielogicznością :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Chłopie, nikt Cię tu nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Im więcej takich uwag w stosunku do liczby użytkowników, szczególnie tych, których za rozsądnych uważam, tym bliżej spokoju, jaki przyniesie moje milczenie :)
Wiktor, zupełnie nie widzę problemu, lubiany czy nie czuję się tak samo dobrze. A czy w ogóle ktoś mnie tutaj lubi nie wiem swoją drogą, pewien jestem natomiast, że są tacy, co czytają i analizują mój pogląd, a taka interakcja z drugim człowiekiem zdaje mi się być dużo ważniejsza niż " lubi, nie lubi, lubi, nie lubi, kocha szanuje"... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chrumczaka2
wiem swoją drogą, pewien jestem natomiast, że są tacy, co czytają i analizują mój pogląd, lubi, kocha szanuje"... :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Resztę docierających do ciebie informacji też przepuszczasz przez jakiś filtr? Ciekawa zbitka wyszła nawet, ale skoro tam jest, że to napisałem, zbitka z dupy, bo zdania pocięte itd. .
Dużo mi dajecie dzisiaj radości :)
Prawus, lubisz ty mnie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Rozumiem, że sam sobie stawiasz granicę, do czego nie posuniesz uczucia, którym zapałałeś? :)
Hm, no chyba że odcinasz się od seksu od tyłu w wykonaniu czarnych? Sam nie wiem... Opisz mi ten ideogram.

Zmieniony przez - chrumczaka2 w dniu 2013-02-20 18:09:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 TURNIEJE 2013

Następny temat

Puchar Mazowsza ALMMA 32 - Sobota 9 lutego Żyrardów

WHEY premium