SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 6!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Aktualny cykl :) W pudełku "Elite.." znajduje się w tej chwili 2kg+ Carbo, przesypałem go z folijki bo sie cały czas rozsypywało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7461
Protein 80 -gowniane bialko,ale dobrze ze wziolem za 75zl 2.25kg wiec straty duzej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
Nelsonek1987
witam Panowie może nie do końca na temat, ale przerzucając kolejne strony z fotkami waszych supli spora ilość z nich to wpc itp. a patrząc po użytkownikach wszyscy trzymają z pewnościa diete opartą na bialku zwierzęcym z kury,ryby.. wiec takie wpc stosujecie jako uzupelnienie braków czy jako lepszy zamiennik najsłabszego białka w danym posilku?


Ja np. sobie lubię wpc nosem wciągnąć...

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
sls
Nelsonek1987
witam Panowie może nie do końca na temat, ale przerzucając kolejne strony z fotkami waszych supli spora ilość z nich to wpc itp. a patrząc po użytkownikach wszyscy trzymają z pewnościa diete opartą na bialku zwierzęcym z kury,ryby.. wiec takie wpc stosujecie jako uzupelnienie braków czy jako lepszy zamiennik najsłabszego białka w danym posilku?


Ja np. sobie lubię wpc nosem wciągnąć...


po treningu z carbo pewnie? No to musisz mieć dużą Klamke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
tematy się Wam chyba pomyliły, to nie spam!!

trzymajcie się głównych założeń tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298


Uzupełnienie diety i małe co nieco. Na dniach porządniejszy zestaw ma przyjść;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Zapas niezly tylko zazdroscic:D SOG jak wejdzie :)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
Siemka moje aktualne zbiory i zasoby ale cały czas powiększam ten majątek heh. pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
elegancko, łap soga
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl na cm3+mono

Następny temat

Białko z amino + amino?

WHEY premium