SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 6!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
O takie maleństwo mi ostatnio przyszło


Od razu uprzedzę pytania: smak pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak pierwsza klasa - to fakt, ale cukru jest tam troszkę więcej, niż na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Jesli chodzi o gainera to... po 2 dniach pogoniłem te wiadra ;D

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Rabittt - mój ulubiony smak czweronki

sogi komu wejdą (nawet za gainiery MEgabola) hehe

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Hehe jaki kontrast. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kontrast - słabiutki gainer, białko z wyższej półki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Mimo wszystko lepszy od tego wyżej: New Mass Mutation - stosunek ceny do jakości wydawał się świetny - sklad naprawde godny, jak na tę cenę, ale po 2 dniach stosowania nie wiedziałem czy to przypadkiem nie ma odwrotnego działania - toaleta była moim najlepszym sprzymierzeńcem, nawet spać spokojnie nie mogłem haha :) Stanowczo odradzam tego gainera.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Ile wy wałkow i nie potrzebnych supli kupujeice to sie w pale nie miesci, a diety pewnie połowa nie ma :D

Sogi za dorabianie firm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Dlaczego od razu wszystkich do jednego worka wrzucasz pisząc, że połowa nie ma diety. Ja mam, stosuję i dużo osób jest pełna podziwu, bo wymaga to wielu wyrzeczeń. Suplementy 'kupuję', bo sprawdzam dane firmy i wydaje im oceny. Widzisz kolego, ktoś musiał, żeby np. Ciebie uprzedzić przed zbędny wyrzuceniem pieniędzy. :)

Pozdrawiam

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl na cm3+mono

Następny temat

Białko z amino + amino?

WHEY premium