SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Dokładnie j/w.
Zresztą podejrzewam że zdecydowana większość nastolatków kończy z siłownią jak dochodzi do jakiegoś tam wyższego wieku...
Znam sporo dwudziestoparo czy trzydziestoletnich gości którzy wspominają jak sami ćwiczyli a potem skończyli bo praca/studia/żeniaczka albo im się zwyczajnie znudziło
To tylko przygoda, bo ile z nas myśli poważnie o tym sporcie? (tzn wiąże z nim jakąś przyszłość)
Ja wolę czasem opuścić trening albo zaniedbać dietę ale potem za to nie będę z młodości wspominał tylko tego jak przerzucałem tony żelastwa i szamałem ryż
Siłownia to tylko dodatek do życia... a jak komuś się wydaje że to jego sens to za jakiś czas i tak zmieni zdanie...

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Wiem o co chdozi ale dziewczyne też niemozna sie zabardzo poświęcać,chyba ze chdozimy z nią pare lat i planujemy ślub. Tak dla przykładu: Arnold nie wdawał sie w związki z dziewczynami bo chciałsie skupiać tylko na siłowni,no ale potem stał sie mistrzem ale jak ktoś ćwiczy tylko tak dla poćwiczenia sobie to dziewczyna nie przeszkadza.

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
mozna byc mistrzem i miec dziewczyne
trzeba miec poprostu porzadna laske a nie taka dyskotekowa lale ktora by chciala zebys z nia latal non stop na impry

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
sQuzi popieram Cie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5285
nie ma sie takich problemow jak sie nie wspomina ze sie cwiczy. Ja mam ogromna motywacje jak ktos zobaczy i powie "wow, ale masz lapy jak paker, dlugo juz cwiczysz?" zawsze odpowiadam "cos tam targam", albo "to tylko genetyka dobra" ale wqrwia mnie tez jak slysze na wf jak mamy grac w noge "nie grasz bo miazdzysz" albo wszyscy chca zebym bym z nimi w sqadzie. Co do lasek to sobie nimi nie zawracaj dupy jak Ci tak dogaduja odpowiadaj, zeby sie lepiej same zabraly za cwiczenia, bo im sie przyda. Moze i chamskie, ale one tez sa puste. Z kolesiami mozesz sie smiac z tych twoich diet, treningow. Grunt to nie opowiadac bzdetow jak u mnie w klasie kumpel codziennie, jaki to on jest zmeczony, albo jakie zakwasy, bo to smieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 420
Aż mi się głupio przyznać ale zacznę od początku. A więc: Mamy w klasie takiego kumpla Mateusza. On sobie mieszka w domku jednorodzinnym, jest trochę bardziej dziany, ale mniejsza z tym. Kupił sobie około roku temu siłke zaje***** ławeczkę, obciązenia na 120 kg 2 hantelki wszystko ładnie pięknie, ćwiczył tam sobie. Ja się tym od niego zaraziłem. Zrobiliśmy z kumplami sobie siłke (którą nam późńiej ktoś ukradł zaje*** bym gościa). Z kumplami w klasie sobie troche żartujemy z niego, że np. na śniadanie je koksy albo jakieś tam, ale on jest w porząsiu, żartuje sobie czasami nawet z nami. Czasami żartujemy tez sobie ze mnie ponieważ jestem trochę grubszy i jak zacząłem ćwiczyć to każdy mógi ale zaje**** efekty itd, ale w tym wszystkim należy mieć dystans do siebie ( oczywiście nie zabardzo ), ale należy sie również umieć śiać z siebie. A tak na marginesie zabraliśmy się z kumplem do robienia siłki niedugo idziemu kupić rury hehehe ale nie mamy kasy na obciążniki, nie wiecie jak się je robi po domowemu, ale nie chce słyszeć o żadnym ołowiu hehe a do czasu jak nie zrobię swojej siłki umówiliśmy się z mateuszem na kilka treningów u niego w domu. See Ya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Wojtas14 a nielepiej poszukać jakiejś siłowni w twojej okolicy? Moim zdaniem lepiej jest sie zapisać na siłownie gdzie jest cały potrzebny sprzet i doświadczeni pakerzy niż samemu załatwić tylko ławke,pare chantli i tak cwiczyć.Chyba że niemasz w okolicy siłowni lub jest bardzo droga to to rozumiem.Pozdrawiam.

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
ja np wolałem z kumplami samemu zrobić w piwnicy, te pieniądze co włożyłem to by mi wystarczyły na karnet półroczny a tak ćwiczę jush gdzieś z rok teraz chcemy zrobić wyciąg(max 150zł) i jush chyba wszystko potrzebne będzie

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 420
u mnie w okolicy jest jakaś siłownnia, ale po pierwsze to drogo a po drugie to tam nawet takie d****e sprzedają i ludze chodzą, że hoho same ryczące 40 a d**** za kasą się na ciebie patrzy jak na zjawisko nie to odpada, wole troche kaski wydać i zrobić w piwnicy, żeby zawsze pod ręką mieć i kożystać z tego, że jestem w gimnazjum, bo potem się zacznie liceum i nie będzie można tak często chodzić (imprezki itd), ale zawsze czas znajde ;P. W tej piwnicy wszystko by wychodziło tanio, tylko te obciążenia przydały by się:
2X20kg
2X10kg
2X5kg
4X2,5kg
4x2kg
2X1,75kg
tylko to wszystko kosztuje ło hoho. 20 kg kosztuje u nas (jedno) 100zł a wszystko dalej po połowie, może od kogoś pożyczyć albo coś nie wiem. A jak wy robiliście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
ja kupywałem od gościa który mieszka 10km od Lublina. ma nawet tanio
20kg kosztuje uniego 75zł
a kompelt 2x10 2x5 2x2,5 kosztuje u niego 125zł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80432026



Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2006-01-12 13:41:54

Pic na wodę fotomontaż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium