SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 657
to sluchajcie tego. Mam w klasie takiego typa, co jak do lo poszedłem to do mnie mówił "lapsie" bo jeszcze słabo wyglądałem. Potem jak zacząłem chodzić na siłke to kompletnie mu od***ało, jakby nie mógł tego przeżyć, za każdym razem kiedy bwidział mnie na korytażu to walił teksty tupu "i co powiedz nam ile ci w bicu przybyło", "przecież to jest słonina nie mięsień" i tak ****a było codziennie jakby koleś miał jakomś chorobe umysłową czy kompleksy jakie. żarty żartami ale co chwila to już przesada, do tego cały czas zaczął coś nawijać o siłowni mimo że tam nigdy nie chodzi A NAJLEPSZE BYŁO TO: gość zaglądał mi do kurtki, gdzie miałem karnety z siłki i sie wydziera że mam karnet przeterminowany lol. Jak myslicie mam mu zajeać przy wszystkich czy olać to?? Koleś jest głowe wyższy odemnie ale co tam, zastanawiam sie nad pierwszym wariantem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
za******l mu pierwszy nawet jak przegrasz to już nie bedzie fikał:)

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja bym takiemu za***al i mial spokoj zreszta dziwna sytuacja ze wogle taka jest dales sie w***ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 657
dzięki chłopaki za rade dla was sogi! Jeszcze raz coś powie to mu spuszcze w******l i nie obchodzi mnie czy przegram
aha nie powiedzialem czym mnie najbardziej gośc dobił, na lekcjach koleś siada mi zaplecami (tak to odważny) i coś gada po cichu, albo jedzie mnie ze swoim kumplem.

Ale taka mała uwaga, takie rzeczy nawet nie zniechęcaja tylko jeszcze bardziej motywuja zeby cwiczyc i to mi sie w sumie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
pewnie w domu pompeczki robił albo mete wcinał i mu nic nie dało a tobie zazdrosci że rośniesz.

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tak tomek masz racje - nostradamus
na pewno wcinał mete, kazdy wcinał mete tylko ty i autor postu nie %)

ludzie skad takie pomysły głupie??? myslcie co piszecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
to czmeu mu ten koleś zazdrości ?
nie wiem pepo gdzie ty żyjesz ale u mnie niektórzy przed pierwszym wejsciem na siłownie walą strzała omy albo zaczynają mete wcinac.

nie wszyscy sa tacy prze***ani jak ty...




mówcie mi nostradamus :D

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ech mowisz teraz o patologii, rzeczywiscie ani u mnie w miescie ani w koszalinie nie ma takich d****i jak u ciebie, jak sa to sa wyjatki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
heh, olewaj ich, życie ich juz bije.

idę, pzdr.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam ponownie...U mnie w mieści jest taki typ co zarąbał sobie pare szczałów deki i siedzial w domu i tv oglada...i wczesniej nigdy na silowni nie byl... Dopiero jak sie spasl jak swinia wybral sie na silownie i chodzi juz z 3 lata...ale jest tak żałosny..jest grubasny...
A dalej deke wali..A kreatyne to on bierze po 30 tabletek !! NAprawde !!
I mi sie chwali ile on to kreatyny w jeden dzien wziol i mowi ze jak by zemdlał na ławeczce to żebym go ratowal...Baran...ehehe...Ale jego zdrowie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium