SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Nie przejmuj się docinkami. Pamiętam jak w czasach szkolnych też tak miałem. To jest zwykła zazdrość. Szczeniaki nie powiedzą tobie prosto w twarz że ciebie podziwiają za to co robisz tylko w ten sposób, poprzez docinki. Ogólnie polski naród jest taki. Popatrz na inne sytuacje i znajdziesz ten sam schemat. Kiedyś, ktoś powiedział: "Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieje się z was bo wszyscy jesteście tacy sami". Ćwicz konsekwentnie i lej na nich. Pozdrawiam!!!

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6991
tez jestem w 3 gim. i mialem podobnie ale juz nie mam z tym zadnych problemów np. zaczelem jesc w szkole w polowie 2 gim. i wtedy to byla masakra bunkrowalem sie po katach zeby mnie nikt nie widzial, smiali sie ze mnie, a teraz to po holu z jedzeniem chodze, w klasie jem jak nie zdaze na przerwie i ogólnie nikt raczej mi nic juz nie muwi a jak cos to juz leje na to.Kulturystyka dodaje pewnoscie siebie i sie niczym nie przejmuje , teraz kazdy mnie w szkole zna i nikt raczej sie niezasmieje (na 900 osób w szkole tylko ja tek jem bylo dwóch kolesi, jeden wymiekl po 2-3 tyg. a drugi po 2 dniach)
ogólnie to tak im odpowiadam:
-znowu ten makaron?
-a ty znowu ***iesz bo sie nie umyles?
-hahaha patrz on nosi jedzenie do szkoly
-hahaha zaraz Ci ***ne w ryj i sie nie bedziesz smial
-po cy nosisz to jedzenie?
-zeby bylo smiesznie albo bo tak chcialy biedronki lub a po co ty masz taki zje**ny ryj ??
albo raz mloda(czyt.swinia) sie smieje ze mnie:
-hahaha patrz ten jakies salatki je
-i na ch*j sie smiejesz gruba swinio??? ja jem salatki a ty jesz smalec i wyglądasz jak warchlak
albo raz babka sie pluła do mnie ze sie spuznilem przez jedzenie i mi cisnela :
-zas sie spuzniasz ? nie jedz tyle bo bedziesz gruby
-przynajmniej nie bede wygladal jak wieszak (babka chyba miala anoreksje)

ogólnie to sikam na takich ludzi
teraz sie z ciebie smieja a za rok bede sie kleic do Ciebie kazdy bedzie Ci tylko smacznego muwił, albo sie pytal jak bylo wczoraj na treningu? itp.

www.sfd.pl/temat227295/ -MOJE ZDJĘCIA
>>>I WAS BORN IN GYM AND I WILL DIE IN GYM...BODYBUILDING FOR ALL LIFE!!!<<<
"EVERYBODY CAN DO THAT...SO TRAIN HARD!" >>NO PAIN->NO GAIN<< "GO HARD OR GO HOME!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Bosss Hehehe respekcik i sogacza daje Ci. Ja do szkoly tylko kanapeczki..
Ale w liceum bede pewnie szedł z kasza i kurczakiem To wyjdzie nam tylko na dobre..Pozdrooo
CZekam na dalsze odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
przy******l jednemu w pysk to sie pozamykaja na amen!!!
ja tam nie mam diety ustalonej az tak zebym mial latac po szkole wpieprzajac salatki ale tez mialem takie akcje z kumplami typu:
jestem z***any jak kon po silce i mowie ze musze isc na chate cos zjesc
nie spadnie ci masa nie pyraj a ja na to mowie
mowisz tak bo tobie juz nic nie spada bo nic nie masz
albo koles do mnie ******lil ze mam za duza klate i on by takiej nie chcial
JA MU NA TO ze dziewczyna by go na***ala bo ma wieksze od niej
a tak wogole teraz to mam luzy nikt sie nie chihra wrecz przeciwnie wszyscy lataja i prosza o jakies rady itd o rozpisanie treningu, co maja jesc co brac
czasem jak juz mnie to wkurza to wałki im wkrecam hrhrrhr
albo biore ich na wf na silke i sie brecham jak pekaja pod 30-40kg sztanga JAK PANIENKI
do autora postu :
jeszcze chyba nie jestes zbudowany tak zebys budzil respect wsrod LOLI szkolnych ale cwicz jedz i spij i olej takie gowno bo to jest wszedzie nie mysl ze tylko Ty masz ten "problem"w sumie to oni maja problem z zaakceptowaniem siebie bez koszulki ich klatki przestaly sie rozwijac w momencie przyjscia na ten swiatczyt. klatka jak u niemowlaka
dziekuje

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Nom rozbudowany za bardzo nie jestem mam dopiero 15 lat..W marcu bedzie rok na siłowni..Ale w liceum bedzie juz napewno lepiej.
Pozdro piszcie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2093
Ja jestem w 3 technikum i kumple z klasy mówią "nabrałeś masy" a drugi zaraz po nim "ale zobacz jak się wyrzeźbił od razu nie tam sama masa" Musiałem im wytłumaczyć że jak się robi mase to rzeźba nie za bardzo :) ale ogólnie to jest spoko jem sobie w bufeciku i nic nikt nie gada, pójdziesz do średniej to zobaczysz inne życie i panienki które zauważą żę ćwiczysz na pewno... pozdrówki 3maj sie

Jeszcze się miniemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Foosh dzieki za słowa otuchy Właśnie sie nie moge doczekac tych panieniek z liceum...bo mam juz ochote od dluzszego czasu cos pokombinowac w temacie panienek z liceum Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Taa jak znajdziesz sobie laske to nei bedziesz mial juz czasu cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Kojot co Ty gadasz trening ponad wszystko..A na drugi dzien regeneracja w postaci szybkiego numerku i żyć nie umierać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
taa zobaczymy jak laske dorwiesz bedzie chciala wyjsc z taba a ty powiesz ze nie mozesz bo idziesz na trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium