SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Hehehe jakos to bedzie..Bedzie musiala sie przystosowac do mnie do moich treningow i diety.. Ale wtedy bedzie miala pieknego umiesnionego chłopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hehe pozyjemy zobaczymy nei bede ci zasmical tematu nie na temat zobaczysz dla laski zrobisz wszystko albo ja zostawisz dla silki tak jak ja ostania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
płakać mi sie chce, jak czytam takie cos jak te 2 czy 3 posty wyżej :(
Ludzie, niedlugo zamiast isc do pracy/albo wyjechac na wakacje bedziecie w silowni trening robili i obowiazkowo diete prowadzili? no bez przesady..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Loolek a co Nie ma lekko, żeby być dużym trzeba sie namęczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
loolek, a pewnie ze tak... ja juz tez jedna panne odprawilem ze wzgledu na silke
co do tematu, w liceum rzeczywiscie jest troche inaczej, nie ma takiej glupoty z jaka mozna sie zetknac w gimnazjum, wyjatki sie zdarzaja, ale ogol ludnosci raczej podziwia za samozaparcie i wytrwalosc, posrednio dzieki mnie i jeszcze jednemu kumplowi cwiczy juz prawie pol klasy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
lol
nie czaje was... jak silownia moze byc wazniejsza od dziewczyny... dla mnie niewyobrazalne nie pojsc z dziwczyna bo ma sie trening
wszystko jest dla ludzi ale z umiarem...

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
oj ja tam sie umawialem w porach w ktorych juz nie mialem treningu....

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
Skator ale dziewczyna może Cie kiedys zostawić a potem bedziesz żałował że przez nią opuszczałeś treningi ;-p

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
A skąd wiesz, że za pare lat będziesz trenował (studia, praca, dziewczyna(żona) itd. itd.). Mięśnie odejdą, wspomnienia zostaną, nie traktujcie tej siłowni jak całe życie.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Panowie bez przesady ile razy cwiczycie w tyg. ja to robie 4 razy a wiec w pozostale 3 moge spokojnie wyjsc do tego dwa w weekendy z rana a wiec tez moge a tu juz razem 5 dni jak zalezy na lasce i sie chce to mozna to pogodzic gorzej mysle jest isc gdzies wieczorkiem do klubu bo pozniej nie wyspany , regeneracja troche zanuzona jak pisalem wczesniej z rana na trening a nie lubie niewyspany cwiczyc wogle byc niewyspany jak to gdzies w klubie jakis browar czy cos a wiadomo jakis cykl z kretki pic nie mozna i dupa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium