SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
z kumplami i kolezankami jest sprawdzony sposob. caly rok lejesz na nich cieplym moczem i pier**isz z gory na dol, a w lecie bieresz ta sama ekipe na basen lub nad wode, i wierz mi nie trzeba byc wcale mega karkiem z bf% ponizej 10 zeby szczyny opadły ;-P

a ja moze jestem dziwny, ale moim kumple raczej nigdy nie lali sie z tego ze cwiczy, moze dlatego ze od czasu do czasu sobie chlapne, ale bardzo zadko, a wieksze ilosci to tylko na sylwka raz w roku, a pozatym co to za przyjaciele ktorzy CIe nie szanuja? moja rada zmien towarzystwo jam sporo znajomych, ale jak pije to tylkoz przyjaciolmi, za ktorych bym reke oddal.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Dzieki za odpowiedzie Ja tez na to zlewam traktuje to z ich strony jako żart..Heh miesiac temu poszedlem z kumplem na silke i jak wyszedl to byl pod wrazeniem jak przypakowalem...Mówił ze chce wygladac tak jak ja I to jest właśnie to Ale docinki sa wku***ące...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
jak nadal będą ci docinać z tego powodu to zmień kolegów,poszukaj takich co też są fanami żelaznego sportu

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
no ja niemam problemu mam kumpla paker87 On tez to cwiczy i zaawsze ale to zawsze gadamy o silce przy kumplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
noooo,trzeba trzymać z kumplami pakerami a nie z sucharkami palącymi i pijącymi,tacy to zawsze w kilku mocni,pojedyńczo nikt by sie z Ciebie nieśmiał. Heh a jak widze sie z Dudo moim ziomkiem kafarem to chyba o niczym innym neigadamy tylko o siłowni

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam bym cie wyśmiał jakbyś mi powiedział, ze nie pijesz bo alko "ścina białko" czy tam, ze nie wyjdziesz bo zaraz masz jeś 5 posiłek .

Chłopce mówisz: "nie pije, bo nie!" wtedy by sie do niczego nie przyczepili, ale sam sobie to piekiełko stworzyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Dudek a tam gadasz...Mowie co mowie Ale w sumie masz racje..Lepiej powiedziec "Nie pije i juz.." I nie mówmy tu o jakimś piekle..To moje ziomki i tak po przyjacielsku drobne pojazdy robia

Zmieniony przez - Patryk15 w dniu 2006-01-06 15:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
"drobne podjazdy" a tobie psycha siada

...chłopak nie łam się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 584
Ja mam podbną sytuacje ze swoimi kumplami. Miałem kontuzje nogi oni ćwiczą na hali grając w piłe a ja ide na siłownie i jak wracam to słysze takie teksty "o Juro ile dzisiaj wziołeś","o Juro przypakował", albo "o Juro chce wyglądać tak jak ty, moze za rok ja zaczne ćwiczyć będe tak wyglądał". Najlepsze jak było to jak kumepl wyciskał na raz 70 kg i mówi do mnie dawaj teraz ty... Wziołem sztange zrobiłem 30 powtórzeń, a on zaczoł mówić do mnie, że to oni z kumplami to na raz biorą. I wyskakuje do mnie z textem, że ładnie jest zkoksowany. No, ale trudno tak bywa.. olewam to. Ja radze ci zrób to samo ze swoimi kumplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
No tez to olewam, ale to jest w formie zartu i psycha mi nie siada...
Ale też są teksty "Patryk ta siłownia siadła ci na psychike..siedzis na tym forum piosenki o kulturyscie sciagasz.." I mowia na mnie tez zebym mnie wkurzyć "Steryd" geheheh Ale sie smieje z tego ale czasem wkurza to
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium