SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o upragnioną sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Im fight - pot nie jest wyznacznikiem niczego, w 30 st też Ci się jaja spocą, a od tego nie schudniesz.

ProSatan
t3 - takie małe, okrągłe, białe tabletki, pakowane w biało-różowe kartoniki w listkach 3x10szt.
Tak węgle mają swoje uzasadnienie, ale przy okazji nie trzeba rezygnować z tłuszczu, zwłaszcza zwierzęcego aby potem nie płakać, że libido niskie i nie wiadomo co się dzieje. Kilka postów niżej mamy przypadek gościa który uznał, że tłuszcze to zło i eliminując je mimo deficytu kcal w 4 miesiące nie zrobił nic.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Już doczytałem o co chodzi. Nie potrzebuje (przynajmniej na razie) czegoś takiego
Ja nie mówię o wywaleniu tłuszczu z diety - tego bym nikomu nie polecił, ale o jego ograniczeniu, np do 15% z całości kalorii. W piersi z kury, czy indyka też siedzą jakieś tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Koniu151
Im fight - pot nie jest wyznacznikiem niczego, w 30 st też Ci się jaja spocą, a od tego nie schudniesz.

ProSatan
t3 - takie małe, okrągłe, białe tabletki, pakowane w biało-różowe kartoniki w listkach 3x10szt.
Tak węgle mają swoje uzasadnienie, ale przy okazji nie trzeba rezygnować z tłuszczu, zwłaszcza zwierzęcego aby potem nie płakać, że libido niskie i nie wiadomo co się dzieje. Kilka postów niżej mamy przypadek gościa który uznał, że tłuszcze to zło i eliminując je mimo deficytu kcal w 4 miesiące nie zrobił nic.


Koniu tym mnie tylko motywujesz Ale czy ta ocena ze ''nic'' nie jest zbyt sceptyczna

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Powoli zaczynam myśleć o spalaczu Niestety nadcisnienie pierwotne ,utrudnia mi sprawę Czy możecie coś polecić

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Przy pewnych warunkach i doborze spalacz przechodzi. Nie wiem jaki tryb życia prowadzisz. Czy używasz alk i czy palisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Nigdy nie paliłem ,alkoholu nie spożywam ,i nigdy pociągu nie miałem Dieta redukcyjna Ostatnio solidne aero ok 1,5 h dzienie + 3x tydzien trenig siłowy Brak czasu na więcej duzo pracuje

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
To na przekór losowi mimo Twojego rozsądku jesteś w gorszej pozycji.
Dla osób już z nadciśnieniem , leczących się , przy jednoczesnym używaniu
alk/nik można wzrost od spalacza pokryć wyeliminowaniem używek.
Ty szukaj mieszanek ziołowych , z tego co wiem można stosować bez skoków ciśnienia.
Nic nie polecę bo nie mam doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Teraz dojrzałem , 1,5h aerobów to już raczej mur. Poczytaj o interwałach i zacznij je wprowadzać.
Nie szalej z zaangażowaniem , zrób planowe , piramidalne wprowadzanie czasu jak i intensywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Dzięki za sugestie zagłebie się w zagadnieniu Myslałem również o przycince kalorii Koniu mi pisze ze robię gówniane aero Na dworzu jest tem 19 st ,a podczas treningu leje się ze mnie pot,tętno wysokie :/


Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-08-26 23:45:52

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Pot nie jest wyznacznikiem intensywności wysiłku, każdy może pocić akurat się więcej z powodu hormonów lub branych leków itp. Jak doszedłeś do 1,5 h areobów to przerzuć się na interwały, zainteresuj się tabatą albo crossfitem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety przed zawodami

Następny temat

DIETA POMOCY!

WHEY premium