SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schudłem 46 kg i chcę wyrobić dobrą sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

mężczyzna

Waga

94

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

20 minut HIIT lub 40 minut aerobów na rowerze stacjonarnym, 2-3h gry w koszykówke dziennie, 100-150 pompek dziennie, 100 brzuszków. Trenuje wieczorami, kładę się spać o 1-2 nadranem, wstaję zazwyczaj o 9-10

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

koszykówka ok. 5 dni w tyg. (6 lat)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45
Witam,

Od września do czerwca schudłem 46 kg, włożyłem w to dużo zapału, wyrzeczeń i wysiłku fizycznego. Moja dieta polega na ograniczeniu kalorii, posiłki co 3 godziny, ostatni posiłek o 18, nic nie słodzę, nie jem słodyczy unikam smażonych rzeczy. Przez te 10 miesięcy ćwiczyłem aeroby i interwały na rowerku treningowym praktycznie codziennie (może bez 10 dni) , przez ostatni miesiąc zacząłem robić pompki i brzuszki, dodam że gram prawie codziennie w koszykówkę 2-3h. Zmierzając do sedna sprawy, przy wzroście 190 cm ważę teraz 94 kg nadal jestem zatłuszczony i oprócz tego że ciuchy noszę o 4 rozmiary mniejsze to nie widzę zmian wizualnych po zdjęciu koszulki, i według mnie nie wygląda to dobrze. Mam zamiar spaść z wagi do 85 kg, ale wydaje mi się że bez jakichś ćwiczeń i zmiany diety się nie obejdzie i stąd moja obecność tutaj. Bardzo proszę o porady opinie i podpowiedzi.

P.S Chciałbym się dowiedzieć jaką dietę zastosować, ile jeszcze spalić żeby dobrze wyglądać, jakie ćwiczenia stosować.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a czytałeś cokolwiek? Odpowiedź zwykle jest taka sama - dieta dostosowana do Twojego zapotrzebowania i trening siłowy. Zapoznaj się z postami podwieszonymi tu i w dziale trening dla początkujących. Jak coś rozpiszesz wrzuć zrzut z diety z potreningu do oceny, z obecnym odżywianiem również się przyda.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 2500 kcal - prosze o ocene

Następny temat

Odchudzanie - pytanie odnośnie wartości odżywczych

WHEY premium