SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o upragnioną sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Im fight
Widać tak ma być Frycowe trzeba płacić Na razie brnę po omacku Będę rewidował i poprawiał moją redukcję Nie liczę tylko na spadek masy poprzez dietę Zasuwam Postaram się ustawić dietę na 3000kcl

Czy BCAA jest wskazany przy redukcji ? Z tego co zrozumiałem to tak

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-16 18:44:22


Nosz k...a, nie wytrzymam. Jak po omacku?! Przeczytales w ogole te watki podwieszone?! Tam jest WSZYSTKO CO CI POTRZEBA NA START. Chyba nie, bo bys od razu sie wycofal z wszystkich glupot, ktore powyzej zamiesciles...

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Pisząc po omacku miałem na myśli że jestem początkującym Co w tej chwili jest dla Ciebie, oczywistą oczywistością ,dla mnie już nie Potrzebuje czasu by się wdrożyć Dzięki za opi...jest motywujący Co z BCAA ?

Dzisiaj odpuszczam trening siłowy(regeneracja) Tylko
-70min rower
-brzuszki 12x6 serii


Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-16 19:48:35

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
BCAA ok,szczególnie przed aerobami

Przeczytałeś prawie 400 artykułów w 5 dni,a dalej jestes w czarnej d...e

Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-04-16 20:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Na dziś

dieta
-sniadanie,100 gram ryby,50 gram ryż,kiszona kapusta ok 100 gram

-obiad,talerz zupy pomidorowej z makaronem ok 50 gram

-kolacja,piers z kury ok 100 gram,ryż ok 100 gram,brokuły ok 200 gram

trening


-martwy ciąg 8x50 kg/7 serii
-wiosłowanie sztangą 7x50 kg/6 seri
-barki 6x50 /5 serii
-rower 120 min :)
-brzuszki 10x6



Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-17 13:42:46

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Martwego ciągu naucz się techniki, dorzuć obciążenia, tak żebyś był w stanie zrobić 3-4 serie z prawdziwym ciężarem. Jeśli wiosło robisz takim samym ciężarem jak martwy, to coś jest nie tak - powinieneś być w stanie spokojnie do martwego dorzucić kilogramów, lub samo wiosło wykonujesz za bardzo machając ciałem.
Rower 120minut - po treningu siłowym wystarczy pół godzinki wysiłku aerobowego. W dni wolne od siłowni aeroby wykonuj w wymiarze około 1h.
Brzuszki olej, nic nie dadzą, kaloryfera za ich pomocą nie zrobisz, bo jesteś gruby i tłuszcz zakrywa wszystkie mięśnie.

200g mięsa (kurczak, ryba) na cały dzień to nie dieta, tyle się w jednym posiłku spożywa. A gdzie tłuszcze? Około 1g na kilogram beztłuszczowej masy ciała powinieneś jeść - oliwa, orzechy, awokado.
Makaron pełnoziarnisty albo z semoliny pszenicy durum.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Tak wiem czekam na 50 kg obciążenia Myslę że w martwym ciągu spokojnie ogarnę 100 kg Rower zrobiłem rano 60 min I chcę jeszcze dzisiaj 60 min po treningu siłowym Czuje jak pracują mięsnie brzucha,ładnie spada Aeroby wykonuje cały tydzień Jak spale smalec,może pokażę ładne nogi :) Gorzej natomiast z górą Zacznę stosować oliwę z oliwek do surówek + orzechy Mam problem z zakupem brązowego ryżu

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Dalej ta dieta 1000 kalorii,węgle na kolacje,chyba jeszcze nie doszedles do podwieszonych tematów co??:)

postaraj sie ułozyć 5 posiłków

To kup ryż basmati,parboliczny (czy jak to sie pisze),kasze gryczaną,ziemniaki tez sa dobre po treningu,makaron z maki durum.



Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-04-17 14:52:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dieta do dupy. Trening też. Bcaa niepotrzebne.

Kaleczysz i użalasz się, zamiast zabrać się za siebie. Jak dla mnie temat do wywalenia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
BCAA nie stosuję Plan dnia na jutro

dieta
sniadanie
-2 jaja
-tunczyk w wodzie
-dwie kromki chleba

II sniadanie
-serek z szczypiorkiem
-jabłko

obiad
-kasza gryczana 200 gram pierś z jury
-sałatka selera marchwi

podwieczorek
-orzechy
-omega3

Kolacja
-makrela
-kromka chleba razowego

Trening

-klata,wyciskanie 50 kg x 8/8 serii
-pusch pres 30kg x 4/5 serii
-biceps 50kg x 7/7 serii
-rower 80 min



Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-17 15:25:08

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Do śniadania dodaj z 2 jajka,owsianke,wywal tuńczyk i chleb,dodaj omega 3,jakieś wegle proste np.miód.
ten obiad rozdziel na 2 takie same posiłki 100 gram kaszy w posiłku ci wystarczy,dodaj z 200 gram tej piersi do jednego i drógiego posiłuku(chociaz to jest tak pic na wode wszystko bo to trzeba policzyć a mi sie nie chce,ale ty wsumie tak do tego podchodzisz).Na kolacje daj sama makrele wywal ten chleb na noc nie potrzeba węgli,mozesz dac np.twaróg z tluszczem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety przed zawodami

Następny temat

DIETA POMOCY!

WHEY premium