SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o upragnioną sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Co mam robić pytam ....

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
OK, popatrz na dietę kolegi, i jego trening: 80 przysiadów z 50 kg i tekst o łapach....
144 MC ?????
Oczywiście, jest to wykonalne, ale nie przy tej diecie i na tym poziomie, a zresztą, mam to w dupie, sam siebie kolega oszukuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Mopi zaczynasz mnie irytować Rozumiem że po 80 dniach na forum stałeś się ekspertem I będziesz teraz z zacietrzewieniem pisał że kłamie Obrażasz mnie Nie moja wina że targasz ciężary dla lasek ! Wczorajszy trening był bardzo ciężki Dziś w nogach zakwasy Czy jest szansa na odp ,na pytania które zadałem Dzis waga na czczo 111,4

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Się chłopie nie irytuj, się nie obrażaj. Moje dni na forum nie mają znaczenia. Policzyłem tylko ile przysiadów musiałbyś zrobić, oraz ile razy MC (144). Wybacz, ale wydaje się to tak samo prawdopodobne jak zdobycie przez Ciebie Mount Everest. A moje doświadczenia nie mają tu nic do rzeczy, ani moje ciężary dla lasek. Ja się nie okłamuję. Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Dieta
-sniadanie,ok 50 gram łosoś ,dwie kromki ciemnego chleba

-obiad,kotlet schabowy na ostro,warzywa duszone(marchew,fasolka,kukurydza,brokuły)

-podwieczorek ,2 x jabułko

-kolacja,brokuły ok 200 gram ,kromka chleba z serem żółtym



Trening
Wczorajszy trening
mc 50kg x 10/ serii 10
barki 30 kg x 8/serii 8
biceps 50 kg x 6 serii 7
rower 70 min
brzuszki 10 x 4 serie

Jutro zaczynam klate,mięsnie grzbietowe Jest moc ! Nie ma mowy odpuszczeniu
Psychicznie czuję się super

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
to jest jakaś dieta 1000 kalorii czy co ?? chociaż tutaj nawet tyle chyba nie ma,chłopie weź sie do roboty i poczytaj chociaż troche.

O boże teraz zobaczylem ten twój trening wczorajszy weźcie usuńcie ten temat bo to jakieś żarty są

Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-04-15 16:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Czytam , napisz konkretnie do czego masz zastrzeżenia Będę wdzięczny Nie wiem czy żarcia za mało Ale siła jest waga leci Cisnienie spada Czuję się dobrze

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-15 16:37:26

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Masz wagę 114 kg według tego co masz w profilu więc jesz napewno za mało,z taka ilością jedzenia waga leci w dół ale to głównie bedzie mięso,a z czasem jak znam zycie to nadrobisz wszystko z nawiązką.Według mnie powinnienes spożywać z 3000 kalorii na redukcji niech ktoś mnie poprawi jak za mało bo tak na szybko mniej wiec policzylem :)

wejdz sobie tutaj i ułóż cos konkretnego

http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie


Co do planu ulóz sobie jakis podstawowy jeden zestaw FBW na jakies 2 miesiące,i tak jedż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
"Jabułko"
Przy seriach 50kg x 6 na biceps proporcjonalnie powinienes w martwych ciągach machać po 150-200kg na serię

Wszystko masz ładnie opisane w podstawach w podwieszonych wątkach, nie dziw się więc, że tyle osób Cię krytykuje (negatywnie).

Zmieniony przez - [)@IVI!@/V w dniu 2012-04-15 16:52:19

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Zrozumcie jedno piekielnie zależy mi na tym by zgubić jak najprędzej z siebie kg
Rozumiem że mam jeść więcej Ale czego mięcha ? W takim razie dowale białka x2 Zaraz wrzucę rybę i ryż ,jako kolacje
Według kalkulatora spalania W godzinę jazdy na rowerze spalam 1000 kcl
Własnie rozglądam się za obciążeniem i hantlami
Podstawowe czwiczenia jakie będę wykonywał to
-martwy ciąg
-i przysiad z sztangą
-klata wyciskanie,
-barki wyciskanie
-kardio
Mogę prosić o link (zestaw cwiczen siłowych dla początkujących )

pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety przed zawodami

Następny temat

DIETA POMOCY!

WHEY premium