SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o upragnioną sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Ten FBW mozesz zrobic tak:

Przysiady-3s
MC-3s(chociaż nie wiem czy to dobry pomysł po przysiadach niech ktos sie wypowie)
Wl-3s
Wyciskanie zza głowy 3s
Wycisanie wąskim chwytem-2s
Uginanie sztangi-2s
i raz brzuch raz łydki na koniec

a po tym na jakies 20-30 min na bierznie/rowerek



Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-04-15 19:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Krzysiek dzięki za rzeczowe rady Na pewno skorzystam Czy jest szansa by przy mojej diecie i treningu zdobyć na plus mase mięśniową Czy zastosować jakieś suplementy ? Najlepsze jest to że wilczy głód minął Po kolacji zrobiłem jeszcze dodatkowo 60 min rowerem Waga w tej chwili 110,5

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-15 20:49:42

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zrozumcie jedno piekielnie zależy mi na tym by zgubić jak najprędzej z siebie kg

Im szybciej je stracisz, tym szybciej odzyskasz.
Zrozum wreszcie, ze taki odzywianiem robisz sobie krzywde. Zacznij czytac i zabierz sie za to porządnie, zamiast użalać się jak baba, bo aż źle sie na to patrzy.

A przysiad i MC przeplataj co trening, zamiast wrzucac jedno po drugim.

Trening opieraj o cwiczenia zlozone, typu wyciskanie lezac, wyciskanie zolnierskie, push-press, przysiad, wiosłowanie sztangą, drążek. Nie baw się w izolowane.


Co do pytania-nie, z Twoim podejsciem nie masz szans zbudowac miesni w tym okresie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Takich rad mi trzeba Podpowiedzcie jeszcze jaki stosunek powinienem utrzymywać b/t/w Jak policzyć jakie zapotrzebowanie na mój organizm ?

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Im fight
Takich rad mi trzeba Podpowiedzcie jeszcze jaki stosunek powinienem utrzymywać b/t/w Jak policzyć jakie zapotrzebowanie na mój organizm ?


Jak grochem o sciane. Podwieszone watki poczytaj.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Będę starał miescić się w tym przedziale
B-2,2-2,5g/kms
T-0,2g/kmc
W-2/kmc

Mam kryzys fizyczny Mięsnie mocno skwaszone Ale nie poddaje się Waga dziś 109,5 Dzisiaj się pomierzę
B-2,2-2,5g/kms
T-0,2g/kmc
W-2/kmc

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-16 16:53:52

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-16 16:54:48

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie potrzebujesz, aż tyle białka, to raz.
Dwa, tłuszczu i kcal zdecydowanie za mało, jak dla mnie. Ile wychodzi Ci zapotrzebowanie z obliczeń?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
BMR ok 3000kcl

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032
Zadziwiasz mnie kolego, no k***a naprawde. 50 kg na biceps, 7 serii a na barki 30 kg? Zastanow sie czy jest sens. Policz wkoncu ten bilans kaloryczny, bo przy takiej wadze i diecie po tygodniu czasu padniesz fizycznie, ponadto sp******isz sobie metabolizm, a caly ten cyrk skonczy sie efektem jojo. Zrozum wkoncu, ze proces redukcji tez musi potrwac. Tak jak tyles, tak teraz musisz zrzucac. Jedzac tak jak teraz robisz sam sobie krzywde. Mowiac o spadajacym miechu, kolega mial na mysli twoje miesnie, aczkolwiek mieso przyda ci sie tez w diecie. Ehh, duzo pracy przed toba ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Widać tak ma być Frycowe trzeba płacić Na razie brnę po omacku Będę rewidował i poprawiał moją redukcję Nie liczę tylko na spadek masy poprzez dietę Zasuwam Postaram się ustawić dietę na 3000kcl

Czy BCAA jest wskazany przy redukcji ? Z tego co zrozumiałem to tak

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2012-04-16 18:44:22

pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety przed zawodami

Następny temat

DIETA POMOCY!

WHEY premium