SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o upragnioną sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Cześć wszystkim

Nazywam się Przemek,lat 26 .
Od dawien dawna mam kopleksy na tle swojej sylwetki Ważę obecnie 104 kg ,przy wzroście 186
Oceniam że mam przynajmniej 25 kg nadwagi

Próbowałem wielokrotnie podjąć z sobą walkę ale po 2-3 dniach zapominałem o diecie A moż nie chciałem o nie pamiętać
Mój stan zdrowia ze względu na nadciśnienie tętnicze ,nie jest jakiś super
Mażę o ładnej sylwetce i łłko adnej muskulaturze Z tego co wyczytałem należy zacząć od odtłuszczenia ciała,a następnie od zbudowania masy

Cztery dni temu powiedziałem dosyć Zrób coś z sobą chłopie Postanowienia jakie wykonałem to
-codzienna jazda rowerem stacjonarnym ,wytrzymuję max 80 min (na razie)
-dieta i to scisła Ale już widzę że trzeba ją zrewidować, i wiele potrzeba w nie poprawić
Sniadanie jakie spożywam praktycznie żadne Jeśli już to jakaś puszka rybna i bułka
Obiad ,ryba lub pierś smażona pierś
Kolacja to ,tależ mleka z płatkami + jabułko Uznałem cukier jako swój wróg nr jeden Nie wiem czy dobrze
Pracują przy mechanice Ruch raczej mam Nie jestrm typem kanapowicza Choć moja przemiana materii ,nie wydaje się być dobra Walczę szalenczym głodem,który zaczyna się ok 12 Po obiedzie odpuszcza Ale ok 17 -18 wraca Wtedy mam najgorszy kryzys :'-(

Bardzo liczę na Waszą pomoc Tym razem nie podam się !

Wieczorem wstawię obecne fotki swojej sylwetki Mam nadzieję że za jakiś czas będę patrzył na nie ,jak na chistorię i zamknięty rozdział mego życia

pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Siema .
W tej chwili waga wynosi ok 91 kg . Na marzec planuję odsłonić co udało mi się osiągnąć .Priorytety na przyszłość , po okresie redukcyjnym dalszy progres w łapaniu masy .

Zmieniony przez - Im fight w dniu 2013-01-01 20:55:37

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Widzę że nie ma edysci napisanego postu,proszę o poprawienie przez moderatora, paru '' byków'' Będę uważniej weryfikował post ,przed wysłaniem

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Witaj,


To co opisałeś to jest gorzej niż głodówka i z dietą nie ma nic wspólnego. Zacznij od początku, a mianowicie poczytaj tematy podwieszone. Tam znajdziesz wstępną instrukcję, co zrobić aby byc pięknym :). Później wrócisz tutaj i wkleisz swoją dietę do sprawdzenia. Miłej lektury :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie-jedzenie nie jest sposobem na schdniecie
1. Przeczytaj posty podwieszone (te u gory dzialu)
2. Oblicz azpotrzebowanie kaloryczne (na podstawie postow)
3. Uloz diete, stosujac sie rowniez do najwazniejszych wskazowek
4. Dobrze byloby dorzucic jakas silownie, a w dni bez silowni cwiczenai aerobowe

Ale tak na prawde dieta jest PODSTAWĄ!

Pozdrawiam, postaram sie pomoc na ile moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Niestety wprowadziłem Was w błąd Nie ważę jak pisałem 104 kg,tylko 114 :( Po zrobieniu zdjęć jestem jeszcze bardziej zdołowany Nie sądziłem że jestem tak gruby,patrząc w lustrze nie dostrzegałem tak fatalnego wyglądu

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Dziękuje Wam za zainteresowanie tematem Forum czytam jak tylko mam czas Tym którzy poradzą mi w walce z moją nadwagą obiecuje że Wasza pomoc nie pójdzie na marne Bardzo zle się czuje z swoją sylwetką Czas to zmienić

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Wstyd wstawiać ale może to pomoże coś Mając lat 19 cwiczyłem ok 8 miesięcy na siłowni z dobrym rezultatem No ale teraz jest rzez

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Przepraszam za post pod postem Nie wiem co się porobiło Prosze moderatora o scalenie postów

pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143


pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety przed zawodami

Następny temat

DIETA POMOCY!

WHEY premium