SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141513

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie jest Idę do swojej brunetki

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
A ja na siłkę klatę zrobić

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
czwartek to narodowy dzien cwiczenia barkow, jak ktos w czwartek nie cwiczy barkow to jest przegranym, tak slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94936 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
ja dzisiaj miałem barki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3391
:D ja dzis plecy i bica :D a jutro j**nę barki a co :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bdsm po Twoich postach od razu można wywnioskować, że nie moczyłeś. Zamiast onanizoewac się przy zdjęciach fotoszopowanych rudzielców spróbuj poderwać jakąś prawdziwą dziewczynę. Seks jest fajniejszy od bicia konia, serio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Hubert p******isz. Podczas seksu masa spada a pozarym seks sie nudzi a walenie nigdy. Kto z was bedac sam w domu i nie majac perspektyw na cos fajnego sobie nie zwali? Ja zawsze

A ze z was bociany to robicie w srodybarki. Normalnie robi sie nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert81
Bdsm po Twoich postach od razu można wywnioskować, że nie moczyłeś. Zamiast onanizoewac się przy zdjęciach fotoszopowanych rudzielców spróbuj poderwać jakąś prawdziwą dziewczynę. Seks jest fajniejszy od bicia konia, serio.


to zalezy czy lezy czy sie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chociaz jak dobra lezy to i tak bije bicie

co tam nowego smiesznego na swiecie / dzielni ?

chyba sie uzalezniam od lodow z rana , nie wiem czemu ale ostatnio pierwsze o czym mysle jak sie obudze to zeby zjesc loda albo paczke

taki jakis silniejszy , razniejszy sie czuje potem juz jak jem jaja

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-03-06 16:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
MICOOOLAI


chyba sie uzalezniam od lodow z rana , nie wiem czemu ale ostatnio pierwsze o czym mysle jak sie obudze to zeby zjesc loda albo paczke




Dobrze że zjeść a nie zrobić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium