SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139949

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
AON w Warszawie w mojej grupie jest chyba z 6 osób a na całym roku to już w ogóle

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bramki teraz rzadko sporadycznie stoję ale trzeba coś ogarniać bo na fure nową zbieram

a spoko zarobki to by były jak by "trójkę" bez yebania nadgodzin dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja nigdy nie cpalem ani nie pilem i mnie do tego nie ciagnelo ale test to jest cos po czym w koncu poczulem sie tak jakbym gral glowna role w swoim zyciu

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
_zwierzu_
no napewno lepiej wbijac testa niz cpac ostro


poćpać czasem też dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
pewnie tam na Podlasiu to przeyebane z bezrobociem. ja ostatnio z kolei za duzo cpam roznych gowien i juz mi sie yebie w glowie od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Co Ty, 3 to mało, masz więcej to i standard życia się podnosi zawsze brakluje. Fakt że w naszym zj**anym kraju nie mamy i tak zbyt wiele

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jak to sie mowi luk: przegrywam i musze sie ogarnac dlatego w poniedzialek ide na te rozmowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
3 to malo ja bym sie cieszyl jakbym teraz mial 1 takie zadupie.
a odnosnie zbierania na auta i mieszkania to i tak nie uzbieracie To sa zbyt duze sumy

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
PrzeGibon
Ja nigdy nie cpalem ani nie pilem i mnie do tego nie ciagnelo ale test to jest cos po czym w koncu poczulem sie tak jakbym gral glowna role w swoim zyciu


jak byś zajarał,albo zarzucił kwasika to byś dopiero poczuł,że jesteś wyjątkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94599 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
z zarobkami jest lipa w pl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium