SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139901

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
PrzeGibon, a z kope lat Co u Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
glosowalem na mocnego


gibon co takie krotkie nosisz?




Kupie swinioka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jo mogym ci knura sprzedać? chcesz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
czesc strefa aa nic teraz jestem satanista i jem koty a tak pozatym to wszyscy zdrowi

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
siemanejro Strefa ile Cie nie widzialem co sie dziaooooo?


Kupie na pol z kims


ale mi ybia skarpety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Mico, Ty lepiej opowiadaj jak wyzdrowiałeś po tej popijawie z ruskimi i jak się teraz przyrosty miewają. Znowu szykujesz wielki powrót?;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja nie jem kotów, nie potrafie przyprawiać, ale nadrabiam co jest pod rękął czuje sie jak hipopotam, no i to wszystko hehe,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
pepik do mnie podjeżdża ostatnio jak jaranie montowalem na czechach, "a wlada chcesz? krissstal, 2 dni nie spisz" :P

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Widzieliscie w wiadomosciach kilka dni temu Gibona?



noo nie moge bym sie nie spodziewal ze to zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
kurva glodny bylem a kot byl czarny to by jeszcze komus pecha przyniosl i co wtedy

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium