SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139914

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Adamsky
3k to maluśko. Nie starczyło by na soki


póki co i tak jesteś bezrobotnym po podstawówce więc nie puszczaj wodzów fantazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
wyjazd za granice fajna sprawa, tez duzo o tym myslalem i nie wiem czy do Holandii nie uderzyc jak bede zdesperowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
luki77
Adamsky
3k to maluśko. Nie starczyło by na soki


póki co i tak jesteś bezrobotnym po podstawówce więc nie puszczaj wodzów fantazji


Ja ? buhha. Ja w lecie zarobie tyle ze w zimie mogę ch**em baki zbijać

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
kurva sami bogacze na tym internecie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
PrzeGibon
kasa raz jest, raz nie ma w ogole, ale zeby tak na auto uzbierac to sobie nie wyobrazam. Teraz mysle nad wyjazdem za granice do kuzynki to bede tam cwiczyl i pracowal a kase ktora zarobie w 100% walne w sylwetke to jest szansa ze bedzie szal. Rodzice mnie zabija ale forma bedzie petarda


a Ci co pisza ze 3k to za malo to... jak ja bym mial tyle kasy na miesiac to bym sie w drzwiach nei zmiescil a bf by chyba byl ujemny


ja pyerdole,jeszcze raz to powiem,nie wierzę,że masz 27 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Wcale nie jestem bogaty jak ktoś pisał ciągle mało. Bo im więcej masz tym więcej wydajesz.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Adamsky
Wcale nie jestem bogaty jak ktoś pisał ciągle mało. Bo im więcej masz tym więcej wydajesz.


nieprawda, ja jestem skąpy z natury i nie lubie wydawac. chyba ze na ciuszki czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
A ja nie potrafię odkładać. Odłożyłem na zimę ale wolał bym wydać odrazu a teraz bym płakał ze niema co szamać.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-09 18:54:23

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobra idę pod prysznic i idę się znietrzeźwić bo mam doła,że obwód łapy spadł mi do 48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
chudo luk, masuj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium