SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139886

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Papier ma znaczenie, bo przedstawia wiek zegareczka, a to prawie 50-cio letni sprzęt i dalej cyka

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
szocik
co ja zrobię z moją tigrą z tribalem na tylniej

Wymienisz na mondeło 1.8tdci

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa ide jutro szukac pracy , mam juz dosc

znowu zaczyna sie tzw dzien o niczym ..

caly czas licze na to ze na stronie rzadowej znajde cos interesujacego ale.. jak na razie sa interesujace oferty ale wszedzie trzeba karty,kursy,kwalifikacje..

chyba znowu bede musial orac dla agencji.. ehh...

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-03-07 13:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja dzisiaj mam dzień bez treningu i jest strasznie Za to jeszcze parę dni i będę się nudził w sklepie a na treningi chodził przed ósmą rano

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obuwniczym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Prawie jak All Bundy
Vitaminshop

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak myslalem

jak znalazles ta prace? wszedles i powiedziales "siema jestem koksikzBG wszyscy spamerzy z dopinku sfd mnie znaja "

a ona - to ty ? to naprawde ty ? wyjdziesz za mnie ? jazda probna w opcji na miejscu

- nie nie .. juz zareczony..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-03-07 13:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Bez owijania w bawełnę to kumpel mnie wkręcił
A fakt faktem, jestem równie sławny jak mnie kpiąco przedstawiłeś

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
bedziesz sprzedawać "spod lady"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jestem uczciwym obywatelem i nawet nie wiem co masz na myśli

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium