SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139815

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
po operacji polece prop tren do końca zycia i siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
ja jutro zaczynam trenik bo już nie mogę się doczekać

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
tylko uwazaj zeby Ci trzecia reka nie wyrosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie zycie jest poyebane , wlasnie wszedlem na fb i juz widze co sie dzieje sie Dima przywiozl ze soba kobiete z lotwy, znalazl jej prace etc a ona juz sie zaprzyjaznia z wszystkimi na fb i wrzuca sexy sexy sweet focie a teraz jeszcze rozyebal ta reke i pewnie bedzie mial male problemy finansowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Life is brutal without condomz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Pokaż te focie, a nie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tego on ma na profilu fotki z nia a ona nie ma na swoim ani jednej z nim

ja pyerdole.. zycie takie jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dawaj te jej foty a nie piełdolisz od rzeczy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KoksikzBG
Pokaż te focie, a nie


wrzucac kumpla kobiety sweet focie do dopink spamu gdzie ja uwazam ze takich fot wogule nie powinno byc w necie ? grubo

a kuknalem tylko dlatego ze patrze ktos kogo moge znac, fajna foka , 8miu znajomych znajoma

i dola zalapalem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Oj tam oj tam

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium