SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mogłeś nie wrzucać naszych zdjęć z wakacji

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
koorva, skąd są takie zdjęcia? Gdzie są tacy ludzie? Ja pierdle!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Strefa pewnie ma, bo wrzucał w ostatnim spamie

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W tym czy poprzednim?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
GYMwork
Ziperon ile masz w pasie? Bo widzę że zacząłeś redukcję, a sam kiedyś startowałem ze 108kg 184cm 95 w pasie i zjechałem do 94kg 83-4 w pasie. Jaką dietke i spalacze lecisz?

W pasie mam ok 97. Zjechałem niedawno do 97 kg, ale zatrułem się czymś jak byłem nad morzem i brak diety, słabe treningi przez tydzień, teraz waga to 99-100 i od poniedziałku wrzucam dnp, w kwietniu clen z yohą na przemian i tyle z redukcji, w maju tren + winko, cały czas prop antykatabolicznie.

/ w sumie jak w weekend nie będę jechał na działkę, to już od soboty zarzucę dnp.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2013-03-06 11:23:27

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
A zamiast dnp, myślałeś nad eca/clen ? Jaką diete lecisz ckd?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Widzę clen się coraz bardziej popularny robi. Ja już się nie mogę doczekać swojego spiro

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
spiropent? skąd masz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mam ręce to kręce

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
myślałem i miałem w planach, ale nikt nie ma na miejscu efki, a z internetu staram się jak najrzadziej cokolwiek ściągać. Clen szedł, ale czułem się na nim tragicznie, do tego lekko chory byłem więc odstawiłem po tygodniu, drugie podejście będę robił po dnp. Co do diety, nie wzoruje się na żadnych ckd low carb itp, mam po prostu zbilansowaną dietę i manipuluje sobie rozkładem mikroskładników.

/ chętnie tego heliosa bym spróbował

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2013-03-06 11:30:32

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium