SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141656

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
nie wiem co ten bdsm tutaj popisal i nie chce mi sie czytac. Stresci ktos?


wysstarczajaco mam zajec a nie zeby czytac jakies pyerdoly. Wi fi mi siadlo to sobie podpialem kablem przez cale mieszkanie i teraz rodzina krzyczy ze mam naprawic bo ktos zaraz sobie zeby wybije o ten kabel


ja widze same plusy bo pelny transfer dla mnie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-08 22:34:40

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
No tak ze Ci sie jeszcze nie znudzilo te Red Tube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Dexteros12
Teraz czy po studiach czy po gimnazjum taka sama robota czyli przy lopacie

Rok temu pracowalem na autostradzie przy budowie mostow wszyscy ato po liceum albo po podstawowce samej i jeden koles co mial magistra


Jak miałem 18 lat to zacząłem prace przy studniach głębinowych. Wierciliśmy do 30m ręcznie na 10 calowe rury. To był zap******. Ale siano zaj**iste. Za 2 klocki to ja się z domu nie ruszam bo mi się nie chce.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
b4522sbm
easyjerzy
b4522sbm
witam, dziewczyna mnie rzuciła, pozdrawiam


jak ją spotkasz przekaż jej ode mnie soga ;)


dobra czekam na zj**y od Was, moze wtedy sie ogarne i zaczne traktowac dziewczyny inaczej bo chyba przesadzilem :P
przedstawie sytuacje...

Kupilem jej jednego tulipana, wreczam, a ona sie patrzy na to tak jakby to bylo za mało, to jej mowie: "a co ty k***a myslisz, szkoda mi wydawac wiecej pieniedzy na ciebie"
no i przyjeło się plaska, reszta do domyslenia sie.



to wszystko dlatego ze kochasz flexa ale jemu tez jeden tulipan nie wystarczy

I cos mi mowi ze jest tak jak Luki napisal bujna wyobraznia

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-08 22:38:29

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
po 6 zl jest bukiet z 9 tulipanow no bez jaj zeby nie bylo stac raz w roku na ten bukiet za 30/40zl ewentualnie na ten za 6zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
A na przyszlosc sie kupuje róze, ale w sumie mama Ci tulipana nie wypomni wiec nie musisz kupowac rozy

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
jakiego tulipana jej dales takiego z butelki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
hahaha kij go wie może i takiego !

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
ozenie sie z Julka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
Bana mu i tyle bo dajecie sie niepotrzebnie wciagac w dyskusje. Albo tulipana mu wsadzic w d.u.p.e

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

forma lato