SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139822

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94529 Napisanych postów 364485 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669244
w nodze?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Napompuj się

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Micz na pewno nie ma co porównywć uk do pl jeśli chodzi o cash
gibon jak mieszkasz z rodzicami i na nic nie łożysz to jasne. Ale spróbuj żyć samemu, do tego kredyt żona mieszkanie samochody jedzenie wszystko pozostałe to zobaczysz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Luki nie mam 27 przestan mi dodawac a po drugie niedawno jeszcze pisales o mentalnosci w pl i ze ludzie nic nie zrobia i tak dalej a teraz piszac to reprezentujesz troche ich myslenie Ja mysle w ten sposob ze moje marzenia maja pierwszenstwo. Nie chce miec rodziny(jestem egocentrykiem i hedonista) i z kolei nie rozumiem ludzi dla ktorych w moim wieku szczytem ambicji staje sie zbudowanie domu i splodzenie syna (bez urazy) Moim zdaniem wiek to sprawas dosc umowna a dojrzalosc moznaby roznie definiowac

GYMwork chyba chciales to do kogo innego napisac bo ja przeciez caly czas pisze ze kasy brak i ze jakbym mial 3k jak Wy to bylbym w 7 neibie. To Adamsky pisal ze malo

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-09 18:57:21

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No wiadomo, nie to mialem na mysli Gymi,
bywam w PL i wiem ile ja bym tam wydal wiec 3-4 kola to jest poprostu smutna kwota

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
A no życie w tym kraju nie jest łatwe bez kombinacji jeszcze zj**any tusk i wywiad którego słuchałem wczoraj rano w TOK fm kretyn dobrze że mam czyste sumienie bo nie głosowałem na niego

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
nastepny 1-2k to jest max w moim miescie a Wy tu o jakims 3k. W jakim meiscie mozna zarobic 3k to jade tam w tej chwili! Wy chyba mieszkacie w jakiejs innej polsce

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobra zaczyna się tu robić napięta atmosfera więc dam wam wszystkim radę,idźcie się wyszyscy nayebać i problemy znikną,ja idę pierwszy jako przykład dla reszty,adios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a skad jestes Gibon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Ja już piję gibon zapraszam do siebie (nie wwa)

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium