SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141680

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Wstali i śniadanie jedzą.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Dadza mi lek bez recepty jak powiem ze w pon dowioze recke? mam znajoma w aptece

Wszyscy w szkole?

Panienka mnie znowu namawia zebym znia zrobil wypad dzis na impreze, wczoraj mnie prosila ale sie zle czulem dzisiaj znowu mnie meczy nie chce jechac bo sie nayebe jak szmata a bez alko lipa i co tu robic

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2013-03-09 14:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
ja wczoraj bez alko ogarnalem domowke i dupeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Pewnie nie dadza.

Kolezka kiedys igly istrzukawki kupic chcial i mu nie sprzedali i od cpunow nawyzywali.

Ja ostatnio zrobilem zapas i wzialem wszystko co mieli a kumpel mi opowiada ze narzeczona mowila: przyszedl jakis malolat i wszystkie igly i strzykawki wykupil, co on bedzie z tym robil?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Kvvrwa ja tam pyerdole zwala mnie jakas dopada nie mam az takiego humoru i pewnosci siebie jak nie jestem na bombie wiec zeby sobie dodac troszke wole wypic .Nawet mi sie z domu nie chce wychodzic bym spal i spal Zjadlem tego cloma tzn jem juz 3 dni jeszcze z 3 i styka w dupie mam ten clomid i wchodze za miecha na bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
dexteros przyj** sobie cos innego niz alko wlasnie panowie co polecacie, zeby bylo fajnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
czuje sie chuyowo, wygladam chuyowo a ona mi kaze wychodzic do ludzi na pewno nie na trzezwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
notojazdazkoksem
dexteros przyj** sobie cos innego niz alko wlasnie panowie co polecacie, zeby bylo fajnie?

heroine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Zeby bylo fajnie to mozna przyyebac glowa w mur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
najlepiej czyjas i od razu szacun na klatce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

forma lato