SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139889

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie uśmiecha mi się całe życie zapieprzać dzień w dzień po 10-12h i żyć nie u siebie. Mam tutaj pannę, tata mi trochę na zdrowiu podupadł... Fakt była kasa, ale jednak kasa to nie wszystko, a co się nachapałem to moje Ogólnie zaczynam sobie układać życie jak należy.

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Myślałem ostatnio nad wyjazdem tam znowu, bo pracy u nas jak na lekarstwo, a w ostatniej chwili się znalazła fajna fuszka

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tam sweetasiarze ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobra trzeba zawijać,bo jutro znów od 6 do 18 w robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A przez te dwa latka w rozjazdach nawet nie wyobrażasz sobie luki jak mi brakowało machania tym kochanym złomem
Wieczorami tam nie raz zaglądałem na sfd czy przypadkiem żadnego spamu nie ma, aż w końcu szczurwysyn się na facebooku odezwał, że jest

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
luki77
dobra trzeba zawijać,bo jutro znów od 6 do 18 w robocie


Wle ch**nia. A ja wstanę o 11

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No to miłego

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Koksik czyli nie cwiczyles jak byles za granica?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Za granicą nie miałem jak nawet, bo po 10h w budowlance każdego dnia nawet nie było siły. W grudniu 2011 ważyłem 89kg

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
To nie bylo innej pracy? tez wlasnie mysle jechac za granice do pracy ale to nie ma opcji zebym nie cwiczyl patologia jakas. Wlasnie po to chce jechac zeby miec kase na BB

planuje yebnac w siebie z 30tys pln, albo najlepiej ze 100



narazie mam 2zl ale jestem dobrej mysli

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-07 22:11:58

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium