SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolka , Omka , Meta jak to jest z produkcja ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3946
Witam jakis czas temu przeczytalem na forum wypowiedzi ze wznowiono produkcje testosteronu prolongatum , przed chwila wrocilem z apteki i pani powiedziala mi ze w 2007 zaprzestano produkcji testosteronu i metanabolu , a jak zapytalem sie o omnadren to ona powiedziala ze tego leku tez juz przez dluzszy czas nie sprowadzaja , wiec jak to jest ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
staraj sie rozbic dawke na dwie - po 125mg na tydzien, wciagasz w strzykawke, wbijasz polowe, zakladasz "kapturek" na igle i dolodowki :)

powinienes osiagnac duzo rowniejsze stezenie niz przy biciu raz na dwa tygodnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
poszukaj sobie posta ktory byl zalozony z tydzien temu i user chcial tam dzwonic chyba bo prosil o numer

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Powiem tak... z perspektywy lat widze ze jest problem. Nie biorę sterydów dla sportu tylko dlatego ze muszę bo tak się porobiło i już.. nie chce sie rozpisywac dlaczego. Recepty mam legalne i co moge powiedzieć że z realizacją w aptece jest coraz gorzej. kiedyś było tak ze szedłeś z receptą do apteki i 3-4 opakowania prolongatum miałem od ręki. na resztę trzeba było czekac. od kiedy zaczęto masowo wyłudzać sterydy z aptek i hurtowni to aptekarze oglądają receptę na wszystkie sposoby. jak ide do apteki to cholera mnie bierze na samą myśl.
Standardowa spiewka "omnadren? Tego juz nie produkują" w domyśle spierd... albo dzwonie na policję. Omnadren jest stale w produkcji i sprzedaży tylko aptekarze nie chca ryzykowac dla paru złotych zabawy która moze skończyć się karą.
Dodatkowo wprowadzili ewidencjonowanie takich leków i wiem ze nfz śledzi kto kupuje, ile i w których aptekach. jakiś czas temu aresztowali lekarza który wypisał kilkadziesiąt lewych recept na produkty jelfy.
Żeby było jeszcze smieszniej to przepisy mówią coś takiego ze lekarz nie ma prawa wypisać na jednej wizycie więcej niż ilosć środka przypisana na 3miesiące. jak dostalem ostatnio receptę na 10amp omnadrenu to apteka wydaje tylko 5 bo tuman nie dośc że napisał wszystko na jednej recepcie to jeszcze dał dawkowanie 1amp/3 tyg i recepta w zasadzie do bani.
Wracajac do meritum... Od jakiegoś czasu mam ciągłe problemy z wykupem leków. Bajki ze tego nie produkują czy że wycofali mozna sobie w d.. włożyć spoglądając tu
http://www.prosper.pl/szukaj.php

każdy aptekarz w kilka chwil sprawdzi że lek jest dostępny. Faktem jest że prolongatum nie było jakiś czas ale ponoć już jest.
Inna sprawa ze od czasu pojawienia się Nebido i Androtopu aptekarze chętniej realizują oczywiscie te srodki które kosztują kilkadziesiąt razy wiecej niz Omna i prolka i dlatego Pani w aptece mówi że Omnadrenu już nie sprowadzają bo fajniej sprzedać nebido za 600zł niż omnadren z 5 i czekać na 13zł refundacji. A nie powiedziala Ci przypadkiem ze omnadrenu to już nikt nie kupuje bo to stare i teraz wszyscy na Nebido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3946
Bardzo dziekuje za dobry artykul , powiedziala ze omki juz nie sprowadzaja itp. i tez mi sie wydaje ze to moze byc przyczyna , pozniej zadzwonie do mojej kolezanki ktora pracuje w aptece i wszystkiego sie dopytam, tomasik jak mozesz przeslij mi linka do tego artykulty na sfd , a jak jest z metanabolem bo moj kolega mial legal recepty i bylo wszystko ok a jakis rok temu juz nie mogl kupic nigdzie bo jak twierdzil w zadnej aptece w miescie nie mogl dostac, a na stronie interenetowej jednej z aptek jest mozliwy zakup lekow na recepte oczywiscie odbior osobisty i znalazlem tam prolke jelfy , propa jelfy , mete jelfy, salbutamol, omke ; no z tego wynika ze chyba jest jeszcze w produkcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30050
einwunder lap ty soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129


przez apteke sie nie kupuje aptecznych srodkow tylko undergoundowo. drozsze sa to fakt ale 100% pewne, ze dostaniesz. kolesie z hurtowni wynosza, kierowcy z magazynow fabryki i hurtowni tez wynosza. pisza, ze strata, ze sie potluklo, zamarzlo i szlag trafil bo popekaly ampulki. albo tona innych bajerow. lub jada na zywca bo renament raz w roku robiony wiec warto. ja juz w 1999 roku mialem problemy z kupieniem prolo w aptece. byly jeszcze recepty zwykle, wypisywane recznie i z pieczatka lekarza. dlugo mnie w polsce nie ma wiec nie wiem czy cos sie zmienilo. ale wracajac do tematu. czarny tynek kwitnie i wszystko co apteczne da sie zalatwic nie wchodzac do apteki. ba, mieszkajac od polski 2.500km. wlasnie dzis odebralem. produkcja prolo trwa !

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
"Standardowa spiewka "omnadren? Tego juz nie produkują" w domyśle spierd... albo dzwonie na policję. Omnadren jest stale w produkcji i sprzedaży tylko aptekarze nie chca ryzykowac dla paru złotych zabawy która moze skończyć się karą."
przeciez jak masz recepteto niczym nie ryzykuja musza ci wydac to co na recepcie i koniec czego niby maja sie bac ???
co innego bez recepty ale to wiadomo chyba..........
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3946
Bo chodzi tez o to ze mam duzo recept tylko czekaja na ich realizacje :) no jednak tez tak uwazam ze lepiej na czarnym rynku niz pieprzyc sie z realizowaniem tych recept
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23422
jak masz recepty to jazda. a jak nie to dzwon do dila

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
tak, ktos z magazynow wynosi, bo sie potluklo i remanent

spiewka porownywalna do tej w aptece ze "omo juz nieprodukuja"

idz i wynies z jakiejs hurtowni kilkaset kartonow(50x5amp) miesiecznie, powodzenia

to co macie od dila to zupelnie inna produkcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Po pierwsze to ja prolongatum kupowałem już w 94r - wtedy nie było zadnego problemu choć zdarzyło mi się ze jak matka raz mi kupiła to jakimś cudem w pudełku były tylko 3 ampułki (kiedyś pudła też były pomarańczowe ale nie były zabezpieczone przed otwarciem - mogłeś wziąść, podmienic i wstawic tam cokolwiek ). nawet mam jakieś recepty stare z tamtego okresu i dzis to w zasadzie sam mógłbym taką zrobić.
Aptekarz nie musi realizowac żadnej recepty. jak mu się nie spodoba to powie że nie jest w stanie sprowadzić czegoś takiego i tyle. Kiedyś miałem przypadek że w przyklinicznej aptece kobita z wyraźnymi pretensjami niemal wywaliła mnie z apteki bo coś na recepcie było nie tak. Dawno to było. chyba w 2001. Także nie jest tak ze jak jest recepta to jest lek. Widzimisię aptekarza po prostu.
Teraz dalej... nie wiem skad dilerzy biorą towar na czarny rynek. Nie ma czegoś takiego jak wynoszenie z fabryk , hurtowni itd... Towar jest sciśle rozliczany i ewidencjonowany. Recepty na psychtropy to nawet są specjalnego rodzaju i są zdaje się numerowane czy jakoś tak . W każdym badź razie te recepty łatwo mozna prześledzić kto i cczego ile wydaje. Ze sterydami jest podobnie - nfz monitoruje to wszystko. Ponoć.
Nie ma również czegoś takiego jak produkcja jelfy na czarny rynek. Cos takiego to przestępstwo a takie przedsiębiorstwo jak jelfa nie moze sobie na coś takiego pozwolic. Podejrzewam ze to są wyłudzenia po prostu choć skala tego biznesu wydaje się byc trochę dziwna. Gdzieś jest jakiś przeciek w towarze ale nie wiem gdzie. możliwe że z jelfy jakoś to nieoficjalnie wypływa. może na zasadzie "eksportu wewnętrznego" czyli towar zamawia jakaś zagranica a on nigdy nie wyjeżdża.. nie wiem ale jakiś przekręt jest
Kiedys nie wierzyłem też ze omnadren można podrabiać. Do czasu jak rpzeczytałem ze policja znalazła gdzieś gotowy materiał na jelfowskie pudełka.
Czego mogą bać się aptekarze? Aptekarz nie moze sprawdzić czy druk recepty jest oryginalny. Swego czasu była masa podróbek i wprowadzili niby nowe z kodem i numerem ale to też w sumie ponoc nie zdaje egzaminu. Aptekarze maja kontrole i jak coś jest nie tak to apteka oprócz zwrotu refundacji dostaje jeszcze karę.
Mówię jak jest. Latam czasem po mieście i często nawet nie proponują zamówienia. tylko "nie wiem czy pan to dostanie... nie produkują " i tak dalej. przecież lekarze nie wypisują chorym tylko nebido. omnadren i prolo to podstawowe leki w wielu chorobach więc nie wierzę że to aż taki problem dla aptekarza a często oni wygladaja jakby wilka zobaczyły. no jaki aptekarz tłumaczy że nie wie czy to produkowane skoro te jelfowskie leki to jedyne refundowane w tym kraju a oni już dobrze wiedzą co jest refundowane a co nie.
dziś zamiast 2 opakowań dostałem jedno bo aptekarzom nie podobała się recepta. jak wcześniej szukałem to inna znowu problemu nie robiła ale nie chciałem zostawiać recepty (nie miała drugiej paczki na stanie) bo to nie w moim mieście i nie chciało mi się kręcić w te i z powrotem. a dziś przychodzę i niespodzianka - pani nie wyda drugiego pudełka i już a w drugiej aptece problemów nie widziała. nie miałem już czasu bo termin się kończył i zostałbym w ogóle bez leku. bo dla mnie to lek.
Także co aptekarz to trochę inne podejście. mi tez już się znudziło to latanie po lekarzach i aptekach i czasem sobie myśle czy nie kupić czegoś na boku bo zaczyna mnie juz to wkrw ale to się mi opłaca jak kupię jedno pdełko a przy dwóch to mi taniej pójść już do lekarza i się targować o recepty. Zresztą nei wiem gdzie to kupić poza apteka więc nie bawie się w to .
pozdro
ps. prolo jest robione w polsce a omna i w polsce i na litwie bodaj - dlatego też chyba prolo nie było w aptekach bo polska jelfa miała problemy z jakością i tą aferą z korhydronem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki enan?

Następny temat

Cykl na rzeźbę dla 40 latka

WHEY premium