SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139849

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
ja tam zawsze mascia smarowalem i tydzien i schodzilo a nieraz mialem takiego ze cala polowa twarzy opuchnieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Rychu_
swietlik na krwiaka? propsy


Daj spokój. I to na ostrym dyżurze. Polska

Dexteros12
ja tam zawsze mascia smarowalem i tydzien i schodzilo a nieraz mialem takiego ze cala polowa twarzy opuchnieta.


Ja miałem całe oko zalane krwią.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-09 14:28:57

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Powiedzcie co mam zrobic bo juz skolowany jestem.Juz nie wiem co mam jej pisac prawda jest tez taka ze mam 10zl w portfelu i normalnie jej napisalem ze nie jade bo nie mam kasy a ona mi pisze ze ona za wszystko da ze dzisiaj ona ja kiedy indziej.Tylko przypal troche isc na taki uklad bo jak to niby bedzie wygladac jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Normalka ja bym normalnie jechał. Nie raz tak robiłem Tylko żebyś później jej tez wszytko dał

Nie tragizuj. Widać ze chce

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-09 14:32:41

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A gdzie Ty masz jechać z Tą panną?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Adamsky
Rychu_
swietlik na krwiaka? propsy


Daj spokój. I to na ostrym dyżurze. Polska

Niestety.
Swoją drogą, jak juz wylewamy zale na slużbe zdrowia, to mialem kiedys sytuacje z oczami taką, ze duzo opilkow wbilo mi sie w oko, ogromny bol, z oczami niewiadomo co zrobic, nic nie widac,
wieczor byl juz, wpadam na ostry dyzur, dali znieczulenie i uznali ze oni tu nic nie zrobia bo nie maja okulistyki i... dali mi skierowanie do szpitala oddalonego o jakies chyba 40 km... Mialem samochod z kierowca pod szpitalem wiec dalem rade, ale gdybym byl jakas starą babką to nie wiem co niby miał bym zrobić, iść gdzieś k***a autobusu szukać czy jak? bol taki ze niewiadomo co ze soba zrobic, nic nie widzisz, a oni ci odsyłają gdzies tam w swiat i radź sobie... Pozniej pomyslalem ze moglem sie klocic o jakas karetke, moze i by dali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
KoksikzBG
A gdzie Ty masz jechać z Tą panną?


Do Disney Landu

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jak do Disney Landu, to normalnie niech funduje i to ze wszystkimi atrakcjami :D

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
byłem kiedys w disneylandzie, pochwale sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Dokładnie ! A on się czai, dupa chce stawiać a ten się zastanawia

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium