SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walic wbijac omka zapijac - czyli sterydy to zuooooooo...... %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139847

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
metakreta
GWookie
metakreta, o siema. wiesz dzisiaj jakos lepiej, bo wczoraj znajomy mnie wyciagnal. juz mysle trudno przeziebiony czy nie ale od razu ulzylo jak tam do mieszkania do niego wpadlem, rozmowa na spokojnie i git tyle ze przeziebiony a tak "czysciej w glowie". a Ty jak bardziej wkurzony czy dolek? Musisz sie trzymac !



Mi juz tez lepiej troche, dobrze ze ma sie ziomków :)


to git ze sie lepiej trzymasz no ziomki dobra sprawa, staraja sie pomoc. w sumie pamietam ze na poczatku to ja nie chcialem nigdzie wychodzic. siedziec w domu zamknac sie i koniec. taki azyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
i tak bede miec najlepsza forme z was wszystkich, no chyba ze adamsky znow pojedzie zarobic hajs i kupi pół wagonu koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lodzianin1
a kto tutaj robi odbloki


przydaloby sie takie pytanie w ankiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ma wiola ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669278
w kolejnej spamie się doda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
GWookie
metakreta
GWookie
metakreta, o siema. wiesz dzisiaj jakos lepiej, bo wczoraj znajomy mnie wyciagnal. juz mysle trudno przeziebiony czy nie ale od razu ulzylo jak tam do mieszkania do niego wpadlem, rozmowa na spokojnie i git tyle ze przeziebiony a tak "czysciej w glowie". a Ty jak bardziej wkurzony czy dolek? Musisz sie trzymac !



Mi juz tez lepiej troche, dobrze ze ma sie ziomków :)


to git ze sie lepiej trzymasz no ziomki dobra sprawa, staraja sie pomoc. w sumie pamietam ze na poczatku to ja nie chcialem nigdzie wychodzic. siedziec w domu zamknac sie i koniec. taki azyl.



Czaje o co chodzi. Mi za to odbilo w druga strone i postanowilem sobie ze zaczynam zyc jak czlowiek, wylazic gdzie sie da. KARNET NA SILOWNIE SOBIE KUPIŁEM :) trzeba bylo wyjsc z piwnicy po 5 latach hehehe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
b4522sbm
i tak bede miec najlepsza forme z was wszystkich, no chyba ze adamsky znow pojedzie zarobic hajs i kupi pół wagonu koksu.


do niego przyplywa statek towarowy, za kogo Ty go masz chłopie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
b4522sbm
i tak bede miec najlepsza forme z was wszystkich, no chyba ze adamsky znow pojedzie zarobic hajs i kupi pół wagonu koksu.



heh przypomniales mi jak wyszedl tekken 6 mowie ziomkowi graj Bobem a on do mnie "a co on robi? siada na ludzi ?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
GWookie
b4522sbm
i tak bede miec najlepsza forme z was wszystkich, no chyba ze adamsky znow pojedzie zarobic hajs i kupi pół wagonu koksu.


do niego przyplywa statek towarowy, za kogo Ty go masz chłopie..


żeby to jeden..

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-05 17:00:06

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94544 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669278
marynarze mają lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron propionate - mieszanie różnych firm.

Następny temat

Testosteron Prolongatum + 100tabl metanabol 10mg Brytyjczyk

WHEY premium