SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W spamie spamem spamujemy, słaby trening, zwal na geny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16358

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
ale w ćwiczeniach na plecy jest podciąganie podchwytem (tzw . w atlasie figuruje) a w ćwiczeniach na biceps nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kacper jesteś strasznie czepliwy. Strasznie. Czepiasz się wszytkiego, teorii itp. A dlaczego wyciskania leżąć nie ma na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Nie jestem czepliwy , poprostu chce dostać odpowiedź i tyle co wtym dziwnego kto pyta nie błądzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
kacper95
i weź sie tak nie spinaj.


Za te słowa jestem w stanie zabić ... Nie denerwuję się do momentu aż ktoś to powie i dopiero po tych słowach się spinam ...

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zabili mnie w tibii, kolega od razu wbił i leci szukać typów co mnie ubili

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
pborek
kacper95
i weź sie tak nie spinaj.


Za te słowa jestem w stanie zabić ... Nie denerwuję się do momentu aż ktoś to powie i dopiero po tych słowach się spinam ...


Hahahhaa , Pborek zabójca Nie martw sie Dream już był spięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 265 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12379
Hahah Gobi tibijczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Gobi
Zabili mnie w tibii, kolega od razu wbił i leci szukać typów co mnie ubili


To sie nazywa przyjaźń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie to żeby ci groził ... Muszę sprostować bo jeszcze bana dostanę albo policję na mnie naślą

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początki Ektomorfa - podstawy.

Następny temat

Plażowa sylwetka, pomocy!

WHEY premium