SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W spamie spamem spamujemy, słaby trening, zwal na geny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16374

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
w sumie, op****** ze 200g kiałbasy. Fajna opcja, niedawno odkryłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
W takich chwilach dobrze jest mieć np mieszankę studencką :) Orzechy różne wymieszane . Nie masz czasu to bierzesz se sobą i szamasz

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Arnold fajna opcja na cheat :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
kiełbasa? Ja ostatnio białko nią uzupełniam, bo nic innego w domu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
powiem wam chłopaki, że z wami to jak z typowymi ludźmi "jedz jak najwięcej i jak najbardziej przetworzone izeby nie syciło to się więcej zmieści". Ja nie mam tego problemu. Ja potrzebuję 600kcal, które mnie zapcha, więc sobie dorobię owsianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
W takiej kiełbasie więcej tłuszczu jest to po pierwsze a po drugie białko co tam się znajduje to z 20% mięso reszta nie chcesz wiedzieć co :D .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Dream ja bym na Twoim miejscu zrobił jakiego szejka z mleka, owsianych, migdałów i chociażby banana. 600 kcal jak znalazł ;)

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
już zrobiłem. 80g owsianych, 400g jogurtu, 40g wiórków kokosowych, miód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
No i gitara, trzeba sobie radzić ;)

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Mnie już nic nie zapycha. Suchy twaróg jem z łzami szczęścia w oczach, że mam coś do zjedzenia ;__;

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początki Ektomorfa - podstawy.

Następny temat

Plażowa sylwetka, pomocy!

WHEY premium