SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaby trening bicepsa ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Mój trening bicepsa wyglądał tak:
-uginanie podchwytem 4x12
-uginanie młotkowo 4x10-8

Teraz zmieniłem na:
-uginanie podchwytem 4x12
-uginanie o kolano 4x12-10

Próbuje również robić progres. Podczas treningu mam straszną pompę. Męczę sie niesamowicie i z ciężarem również jest ok dobrany. Nie wiem czemu w ogóle na drugi dzień nie mam zakwasów(jak po reszcie partii). Przez 3 miesiące w bicu 0,5 cm, też chyba niezadowalający wynik. czy trening jest zły ? Co może być powodem ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
dokładaj ciężar i rób 4x12/10/8/6, i 10 serii 0,5cm w 3 miesiące to dla wielu zadawalający wynik

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Robię tak. Np. 12 powtórzeń - 14,4 kg 10 powt-14,4 kg 8powtórzeń-18,4 kg 6 powt - 18,4 kg
No wiesz z 35 na 35,5 to może zadowalające a u mnie z 28,5 na 29 ;)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Powodem może być średnia micha. A jak jest z progresem w innych partiach? I z czym łączysz w planie bica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Bica z plecami. No dieta nie powiem, bo nie jest za bardzo dopięta.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
To zmień połączenia i bica rób po klacie. Bo tak to on już jest trochę skatowany treningiem pleców gdzie odgrywa dość dużą rolę.
Uginanie sztangą
młotki
modlitewnik po 3s i stały ciężar zachowaj bez żadnych piramidek. W diecie również może leżeć problem. A co z innymi partiami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobiłbym 3 ćwiczenia,
o kolano
z supinacja/mlotkowe
na drążku
dobra micha
i biceps ideal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
oprócz tego co koledzy napisali wazna jest technika , bez sensem jest szarpac duzymi ciezarami , poprostu wez taki ciezar aby dokladnie i powoli wykonac tyle powtórzen ile musisz w danej seri , ciezar opuszczaj powoli przy maksymalnym napieciu miesni , do góry podnoś szybko , 100% zakwas na drugi dzień

jako pierwsze podstawowe ćwiczenie dalbym uginanie ramion ze sztanga prostą lub łamana ....





Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-05 07:07:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Odwód ramienia w dużym procencie buduje triceps a ty nic o nim nie powiedziałeś tylko o bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Po tricepsie mam zakwasy i czuję że trening był dobry.
Ćwiczenia na bica wykonuję dobrze technicznie. Po woli opuszczam, ostatnio zrobiłem tez siódemkowanie to tak się zmachałem i miałem nadzieję że coś odczuje, a na drugi dzień nic.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
nowy_K_D
Odwód ramienia w dużym procencie buduje triceps a ty nic o nim nie powiedziałeś tylko o bicu

Jak chłopak mierzy w napięciu zginacza to prostownik w tym momencie dużo nie daje....
Ja robię 5x15/10 + drążek progresowo i idzie całkiem nieźle

SOGUN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz? :)

Następny temat

Pytania o ..wszystko :/

WHEY premium