SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W spamie spamem spamujemy, słaby trening, zwal na geny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16352

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Widocznie huyofy telefon masz u mnei endomondo dobrze działało

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. Wyrywam dupę na fejsie na siłownie Jestę ostym dzikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
wyrywaj wyrywaj ale nie przesadzaj ... Jak będziesz cały czas o tym pyrdolilll to szybko zanudzisz :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
pborek
Widocznie huyofy telefon masz u mnei endomondo dobrze działało


Xperia S, niby słaba nie jest, mimo że ma już ok, rok. Może w ustawieniach coś było nie tak, jednak jak szukałem to nic nie znalazłem. Nie wiem od czego to zależało, może faktycznie coś z telefonem. Runtastic mniej więcej działa, ale zobaczymy w terenie.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem endomondo to elegancko mi działało ale później Runkeeper używałem. Najlepsze dla biegaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
ZObacz czy ci neta nie rozłącza w spoczynku albo coś w ustawieniach popatrz . Dobra idę spać bo taki zmęczony jestem że uu

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
jeżeli Runtastic będzie dobry to nie będę kombinował z endomondo 5-)

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Pobrałeś wersję podstawową czy pro?

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
podstawowa

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Ja mam pro , akurat była za darmo kiedyś tam i jestem zadowolony, dużo opcji. Możliwość przeglądu historii biegów, tworzenie swoich tras, można połączyć konto z myfitnesspal, są różne plany treningowe, opcja interwałów itp.

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początki Ektomorfa - podstawy.

Następny temat

Plażowa sylwetka, pomocy!

WHEY premium