SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W pogoni za formą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132139

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

bylo 93 jest 82

Wzrost

178

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

116

Obwód uda

66

Obwód talii

bylo 95 jest 81

Staż na siłowni

pare lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

obecnie vlcd 8 tyg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kiedys meta oma pozniej deca i testy

Opisz swój plan treningowy

silowy obecnie 4 x

Cel cyklu

masa pozniej redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie 300 enana co 6dni

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

mysle ze z 18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

porostu

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Myślałem, żeby maj i czerwiec wbić na zero i dać testa z winkiem a w lipcu troszkę zrobić mini cut. 4 tyg. Poźniej zrobić most i w listopadzie wbić na masę. A 2 opcja od maja wskoczyć na dece z testem i ciągnąć do bólu.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak dla mnie 2 opcja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
Ja Ci powiem tak z względu na problemy prywatne odpuściłem liczenie kcal trening z typowo kulturystycznego zmieniłem na bardziej pod siłę jem w miarę czysto 3x w tyg wpadnie jakiś drobny cheat typu lody trenuje jak mam czas nie spinam się że muszę 5x w tyg zrobić trening. I chyba teraz zrobię największy progress jak nie sylwetkowych to siłowy. Bania spokojna i jakoś to idzie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja teraz na redu mam podobnie mam ochotę na lody, batona zjem sobie, ryżu to nie pamiętam kiedy jadłem. Parcie mam na pieczywo, jakieś Płatki i forma wpadła szybciej niż na ryżu i piersi...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aleks
kaczo
Tylko czy uda mi się dobrze przejść na masę czy znów coś spier...


To juz bedzie zalezalo glownie od miski.
i psychy no wiadomo zeona po redu jest w sredniej kondycjii jesli chodzi o parcie na zarcie heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kaczo z umiarem wszystko o będzie dobrze. Wejdz na krótkie środki i zrob z głową 8-10 tyg masy. Jak wyjdzie to minicut i znów a z czasem pomyśl o dłuższej masie chodź teraz w modzie max 12 tyg masy shodzi bo trzeba bardzo dbać o wrażliwość insulinowa i wtedy można fajnie czysto budować.


I nie myśl o masie +10kg. Zrób 5 czysto to zredukujesz w 3 tyg dwa kilo i lecisz dalej. Trzeba po prostu z głową.


Badz w formie cały rok a nie rób jej ps dobra baza jest



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-03-31 15:20:06

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-03-31 15:34:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Naprawdę nie jest źle. Fajna sylwetka i już niezły bf.

I j/w nie nastawiaj się na dużą masę, lepiej powoli dodawaj kal i patrz co się dzieje. Nie wal nie wiadomo ile środków.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Pomóżcie dorzucić jakiś dobry spalacz na koniec macie coś sprawdzonego? T3 mam na 3 tyg i chce już wychodzić i na koniec bym coś dorzucił, żeby ten dół zbić

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Blue magic :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kaczo
Pomóżcie dorzucić jakiś dobry spalacz na koniec macie coś sprawdzonego? T3 mam na 3 tyg i chce już wychodzić i na koniec bym coś dorzucił, żeby ten dół zbić


poszedlbym w johe

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie włosów a bold

Następny temat

Sterydy i efekty po

WHEY premium