SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Z O R EK-powrót do formy w WL/cel 250-260kg RAW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
może być tylko lepiej. Zabiegi pomogą i wrócisz do 100% mocy Smoku Wawelski

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wuchta
Nigdy nie tracę wiary
Gdybym nie wierzył w skuteczność działania tych zabiegów,to oznaczałoby że mam za dużo kasy lub coś nie bardzo w głowie. Jednorazowe wstrzyknięcie do jednego łokcia preparatu SYNVISC ,to koszt 400zł.

Wiem że to napewno działa ,ponieważ od 5-ciu lat systematycznie chodzę na te zabiegi i za każdym razem widzę poprawę.

Dzisiaj zrobiłem kolejny trening w domu.

MARTWY raw

70 x 10
120 x 6
140 x 4
160 x 2
180 x 2
200 x 2

PLECYpodciąganie hantli jednorącz w podporze

52 x 10 x 4

BRZUCHdo zmęczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Dawno nie pisałem ,ale mam sporo zajęć...
Poza tym chyba muszę zmienić nazwę tematu,ponieważ obrany cel muszę przesunąć w czasie. Teraz priorytetem jest start w najbliższych MP w WL.

CZWARTEK 19.02.2010

Kolejny trening w domowej siłowni.

MARTWY -raw

70 x 10
120 x 5
150 x 2
180 x 2
200 x 1

MARTWY- dociąganie ze stojaków

200 x 3 x 2 serie




240 x 1



Pięknie to może nie wygląda,ale to naprawdę moje pierwsze kroki w martwym ciągu.

PLECY-podciąganie hantli jednorącz w opadzie

43 x 10 x 3serie

BRZUCH-5 serii do zmęczenia

Niestety zakres moich ćwiczeń wspomagających w wyciskaniu,musiałem jeszcze okroić o wszystkie ćwiczenia na triceps Niedoprost prawej ręki jest bardzo bolesny przy próbie wyprostowania,jak również przy głebokich ugięciach.
Zresztą chyba nawet widać na filmach z ciągów,że ręce są ciągle zgięte w łokciach mimo sporego obciążenia.

A mówią że sport to zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
pare treningów i już łapie 240kg w dociąganiu

patrze na siebie jak na cebulaka i stwierdzam że jutro ide robić martwy ciąg

powodzenia mistrzu

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Jest moc w uchwycie na co też trzeba zwrócić uwagę bo bez pasków
Wygladało że te 240 mogło pójść śmiało na 3 razy .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
dziwily mnie przy martwym zgiete lokcie dopuki nie doczytalem.
czym spowodowany jest niedoprost?
u mnie podobna sytuacja byla po artroskopi ale rehabilitacja duzo cwiczen rozciagania zalatwily sprawe.
jezeli sprawa jest powazna moze warto zainwestowac w artroskopie lokcia.wyczyscic wyrownac chrzastke i po tym wspomagac jej regeneracja preparatami dostawowymi.
to tylko luzne spekulacje bo nie wiem co jest przyczyna bolu w lokciach i ograniczonego zakresu ruchu.
Wzorek przeanalizuj sklad preparatu SYNOCROM FORTE bo czytalem gdzies porownanie(nie moge znalesc teraz) i wypadal zdecydowanie lepiej niz SYNVISC i dodatkowo jest tanszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Mumin222
Łokcie ,a zwłaszcza prawy jest już zakwalifikowany do artroskopi. Mam w nim lużno przemieszczające się cząsteczki chrząstki,dlatego wstrzyknięcia SYNVISCU tylko łagodzą ból ale nie mają wpływu na nic innego.Dodatkowo mam mocne zwyrodnienie kości ramienia,w postaci narośli na jej zakończeniu.

Koszt takiego zabiegu 4500-5000zł i napewno zrobię go pod koniec tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6197
potężna siła:)
ja tylko pomarzyć moge;)

ale też próbuje :) nawet nie idzie to źle..

bardziej szlifuje technikę bo mam dopiero 16 lat więc przy martwym ciągu nie przesadzam z ciężarami..


będę śledził dalej temat mam nadzieje ze będziesz pisał tu treningi itd :)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
Mialem podobne problemy.Lekarz odradzil zastrzyki bo jak to powiedzial strata kasy.zalecil najpierw wyczyscic staw a potem ew leczyc chrzastke zastrzykami.ale w Twoim przypadku jezeli koniecznie chcesz wystartowac w MP to zrozumiale dzialanie choc swietnie zdajesz sobie sprawe ze i tak zabieg Cie czeka.takie wolne elementy(ciala ryzowate) maja to do siebie ze lubia rosnac co moze poglebiac problem.

ja mialem zabieg przeprowadzony prywatnie w klinice w lodzi u lekarza ktory jest/byl lekarzem kadry ciezarowcow nawet Pudziana spotkalem na wizycie i wielu innych wybitnych sportowcow wiec musi znac sie na robocie.koszt samego zabiegu 3000+600(za anestezjologa).dochodza wizyty pobyt 1dobe w szpitalu i rehabilitacja ale to spokojnie da sie zrobic na kase chorych bez czekania jak zabieg sie robi prywatnie.
osobiscie jestem zadowolony z zabiegu choc pozostal lekki bol lokcia ale to sprawa przyczepow wiec sama artroskopia nie miala nic do tego.
zdrowia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Martwe ciągi pomagają ci w WL?

rerekumkum raberaberabe Agnieszka polknie moja zabe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potworne Zakwasy Pomocy !!

Następny temat

Nieproporcjonalne przyrosty

WHEY premium