SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Z O R EK-powrót do formy w WL/cel 250-260kg RAW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Michal29
Żle napisałem,stwierdziłem że niema sensu żebym jechał na te zawody po takiej nocy...
Tak naprawdę nie mam teraz potrzeby sprawdzania się...

Osobny temat to fakt ,że posiadam na dzień dzisiejszy 7 koszulek z czego tylko jedna jest nowa.I szkoda mi jej na takie starty.
Część koszulek sprzedam ,a zostawię sobie 2 do treningów.
Nową zostawię na próbę ,po zakończeniu tego systemu treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
No mialem pisac ale pomyslalem ze nie na miejscu bylo by ci radzic. A te koszulki to jakie modele i rozmiary masz i w jakim stanie mniej wiecej no i cena tak +/-?

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2009-11-25 20:16:41

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
Wynik przeogromny .
Powodzenia w odzyskiwaniu formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Jestem pod wrażeniem powrotu do formy po kontuzji. Co do treningu z okrojonym zestawem ćwiczeń to co sądzisz o tym:

http://9lbkettlebell.com/articler/mode3/353/

Jeśli to prawda, że on tak ćwiczy może się okazać że najlepszą drogą do zostania absolutnym mistrzem wyciskania jest trenowanie tylko wyciskania Wołkow to aktualny mistrz świata i Europy w IPF (50 lat!!!) właściciel fantastycznych rekordów w kat 100kg i z dużą niedowagą w kat 110 kg.

Tak naprawdę WZOREK tak bardzo dużo Ci do niego nie brakuje, Wołkow super technicznie wyciska bez koszulki 247.5kg.

To tak by zapytać Cię o opinię na temat treningu. Nie zmienia to faktu, że jesteś faktycznie WZOREM do naśladowania jeśli chodzi o podejście do tego sportu i jestem pewien, że prędzej czy później osiągniesz zamierzone wyniki. Pozdrawiam i oczywiście sog za siłę na światowym poziomie

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Pan Witek
Miałem okazję kilka razy rozmawiać z Wołkowem,między innymi o metodach treningowych.Rzeczywiście skupia on swój trening na ćwiczeniach wyciskania leżąc,bez innych grup mięśniowych.
Próbowałem kiedyś ćwiczyć 4-5 razy w tygodniu samą klatkę,i niestety już w drugim tygodniu padłem. Nie było czasu na regenerację,mimo iż stosowałem mocną suplementację BCAA,GLUTAMINA,CARBO itp...

Tak jak napisałem na początku tematu,mam teraz szansę na sprawdzenie rozpisanego przeze mnie treningu skupiającego się głownie na wyciskaniu płasko.

Michał29
Mam koszulki TITAN,,Katana,,A/S 52 ,lecz wszystkie mają dość szerokie rękawki ponieważ specjalnie je rozciągam.Mam teraz jakieś 50cm w łapie i te koszulki są prawie na dotyk...
Cena za jaką będę je sprzedawał to jakieś 150zł za sztukę.Będą 4 na sprzedaż,ale jutro biorę do siłowni 2 bo mam zainteresowanych.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2009-11-25 22:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Powodzenia Mistrzu! 3mam kciuki i czekam na 3paki Pogratulować uporu i samozaparcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK 26.11.2009

Klatka-wyciskanie na ławeczce płaskiej /RAW/

rozgrzewka

70 x 20
70 x 20
120 x 10
140 x 10
160 x 4
190 x 2
210 x 1

a potem

240 x 1 x 2 serie
w pierwszej serii w miarę poszło,ale w drugiej było ciężko ze sporą pomocą. Najwyrażniej poniedziałkowy trening pozostawił po sobie ślad w postaci zmęczenia/rozrywało mi klatę/

230 x 1 x 2 serie to już było wręcz lekkie technicznie z długim zatrzymaniem na klacie

210 x 2 x 2 serie technicznie z długim zatrzymaniem na klacie

Biceps-młotek hantlami

30 x 10 x 4 serie

Brzuch...

Generalnie muszę zmienić od poniedziałku całość przygotowanego treningu.

Jak wrócę do domu to wrzucę filmik z drugiego podejścia na 240kg,tego z pomocą bo pierwszego nie nagrałem ale nie było na co patrzeć/brzydko wykonane/

i jest,chociaż naprawdę niema na co patrzeć





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2009-11-27 00:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
52 to duzo za duza. Kolega szuka jakiejs uzywanej 46-48 a w 52 by sie utopił Wynik szybko idzie a 240 raw to jest wg mnie mistrzowski wynik. Kiedy zaczynasz przygotowania typowe pod zawody? Chetnie bym Zobaczył jak sie inni przygotowują.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Myślę że od 4-ego stycznia ,zacznę przygotowania do MP.

Jeśli chodzi o 240kg ,to już kiedyś taki ciężar osiągnąłem chociaż nigdy nie robiłem tego jako jedną z serii.

Już w poniedziałek zmieniam sposób rozłożenia treningu w tygodniu. I będę robił jeden ciężki i jeden lekki,oraz dodatkowo w sobotę dynamika/technika ale również na mniejszych ciężarach.



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2009-11-27 12:55:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
miałem przyjemność obejrzenia filmiku z 240kg szok i podziw.

mam nadzieję, że będąc w Twoim wieku również będę tyle wyciskał

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potworne Zakwasy Pomocy !!

Następny temat

Nieproporcjonalne przyrosty

WHEY premium