SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja, odliczanie od 100kg w dół, 6miesiecy str.39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Zakładam nowy dziennik, bo w starym naśmieciłam aż miło, w większości moimi bzdurnymi pytaniami (a jak! ), zdjęcia słabe, jadłospisy niewidoczne... Spadło też 4,5kg od pierwszego dziennika, bo w międzyczasie ograniczyłam pieczywo i ziemniaki, zrezygnowałam ze słodyczy i zaczęłam jeść bardziej wg Waszych zasad, aczkolwiek do dobrej miski nadal mi było daleko.

Ponadto zmienił się status "stan zdrowia", ponieważ odebrałam wyniki i okazało się, że mam ostro podwyższone TSH, a moja lekarka podejrzewała u mnie niedoczynność. Aczkolwiek po obmacaniu mojej tarczycy nie stwierdziła nic na czuja złego, dzisiaj USG też wg osoby robiącej wyszło bez niepokojących rzeczy.

Dalsze szczegóły poznam we wrześniu, bo czekam na wizytę u endokrynologa.



Musia jestem

Wiek: 25
Waga: 100,5kg w pierwszym dniu diety
Wzrost: 167
Obwód w biuście: 118cm
Obwód pod biustem: 103cm
Obwód talii w najwęższym miejscu: 104cm
Obwód na wysokości pępka: 118cm
Obwód bioder: 121cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 71cm
Obwód łydki: 48cm
Obwód w barach: 133cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz: brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz: uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie
Co lubisz jeść na śniadanie: kanapki
Co lubisz jeść na obiad: zupy
Co jako przekąskę : kanapki
Co jako deser : słodkości
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : biorę tabletki anty, mam podwyższone TSH i wszystkie dolegliwości, które się z tym wiążą: jestem ospała, szybko się męczę, potrafię spać 14h i się nie wyspać itd.
Preferowane formy aktywności fizycznej: w domu, w parku, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic od lat, kiedyś dużo rzeczy, w tym meridia, adipex, fat burning itd.
Stosowane wcześniej diety : lata temu kopenhadzka (max do 2-3 dnia), dukan 2 lata temu przez miesiąc- schudłam 12kg (z 98 do 86, wróciło w ciągu 2 lat z nawiązką), w okresie LO diety typu "głodówki 1000kcal" (max dwa dni)






Obecnie jadę na diecie wyliczonej przez Obliques: 1800kcal, 100g białka, 130g węglowodanów i reszta tłuszczu




Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-25 19:24:07

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-25 19:24:30

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-10-09 21:47:06

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Pierwszy dzień diety wyglądał tak jak poniżej. Już wiem, że źle zrobiłam z serkiem homo, bo jest za bardzo przetworzony, otręby to samo.

Do miski wpisuję sobie też warzywa, żeby pamiętać kiedyś jak łączę, ale żeby się nie zliczały do miski to wbijam 1g.


Dzień pierwszy:






Drugi dzień:






Dzień dzisiejszy:





Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-25 19:29:43

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie jedz otrąb - zjedz płatki owsiane. Chleb wileński: sprawdź czy nie ma w składzie karmelu i drożdży. Szynka wieprzowa gotawana mam nadzieję że własnej roboty ?
No i ten ser sałatkowy a`la feta to też jedz tłusty

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-25 19:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
kitttie
Nie jedz otrąb - zjedz płatki owsiane. Chleb: sprawdź czy nie ma w składzie karmelu i drożdży. Szynka wieprzowa gotawana mam nadzieję że własnej roboty ?
No i ten ser sałatkowy a`la feta to też jedz tłusty


Otrąb już wiem, że nie wolno Chleb PODOBNO nie ma, kupuję w piekarni niepaczkowany, ale na ile można ufać zapewnieniom sprzedawcy?

Szynka mojej roboty Sama trzy dni gotowałam

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-25 19:36:59

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Trzymam kciuki, wygląda to wszystko obiecująco :]

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3141
Ja też kibicuję! Powiedz mi tylko, jak Ty bierzesz 12g jajka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzięki Dziewczyny!

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A awokado 7 g to chyba jeden malunki plasterek...

Bede kibicowac. Widze poprawe w nastawieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Maartha
Ja też kibicuję! Powiedz mi tylko, jak Ty bierzesz 12g jajka?


Jak rozbełtam jajko to ważę i potem panieruję w nim, np rybę i sprawdzam na wadze ile zostało w miseczce i obliczam różnicę :D

Bunia- awokado sobie wydłubuję łyżeczką i smaruję jak masłem :)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tym razem odpuścisz to wp******
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla mojej kobiety

Następny temat

jak się ujędrnić

WHEY premium