SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja, odliczanie od 100kg w dół, 6miesiecy str.39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Jutro :D

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
pomiary







Zmieniony przez - Musia w dniu 2013-03-18 20:59:46

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
pomiary

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a gdzie ty bywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Tutaj jestem cały czas, nie spamuję, bo nie ma czym za bardzo. Miski trzymam czyste według wytycznych, treningów nie było, bo mam problemy z samochodem i nie mam jak jeździć, po Świętach wracam dopiero. 2-3 razy w tygodniu trening z piłką w domu jest.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Jak jest z nabiałem w końcu? Jak przyszłam na forum to wszyscy zawsze krzyczeli, że 150g max. Teraz już któryś raz czytałam wypowiedzi Marty, która mówi, żeby tak do tego nie podchodzić. Dodam, że interesuje mnie głównie mleko, śmietana, bo innego nabiału nie spożywam.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzięki Ruda!

Poświąteczne podsumowania:



Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Obli, czy przy mojej wadze mogę zacząć biegać/truchtać? Obok treningów na siłowni, w dni nietreningowe. To pytanie numer jeden.

Pytanie numer dwa to czy na razie mogę odstawić siłownię kosztem (nawet) codziennych przebieżek/ szybkich spacerów? Tylko pytam, nie zamierzam rezygnować, jeśli nie powiesz, że mogę

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla mojej kobiety

Następny temat

jak się ujędrnić

WHEY premium